Top pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná hrách k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka hrách je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Hrách, zdarma, k vytištění, k tisku, obrázky, ke stažení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s hráchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, vodové barvy, tempery nebo též voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hrách lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hráchem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, sporty, různá zvířata a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů anebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Simpsonovi, Power Strangers, Lví král, Tlapková patrola případně Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, slon, koně, pes a auto. Užijte si omalovánku hráchu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů