Nej pět


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrách k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem hrách k obarvení pro chlapečky. Omalovánka hrách je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Jídlo, elektronické omalovánky, obrázek, k vytištění, vymalovánky, zdarma, pro děti, ke stažení, zadarmo, k tisku, k vybarvení, omalovánka, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrách k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s hráchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, pera, propisovací tužky, voskovky anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku hrách lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hráchem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, pera či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, květiny, kytky a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka případně různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hulk, Gumídci, Kuře Calimero, Locika a nebo Krtek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, loď, piráti nebo též drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hráchu.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů