Nej pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná hrách k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka hrách je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, online, Hrách, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, Jídlo, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrách k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s hráchem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, umělecké tužky, grafitové tužky nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hrách lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hráchem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskovky, voskové tužky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky či zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Peter Pan, Power Strangers, U nás na farmě, Jak vycvičit draka nebo také Scooby Doo. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, Popeláři, astronaut a liška. Nechť omalovánka s hráchem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů