Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrách k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem hrách k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka hrách je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Hrách, k vybarvení, obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, Jídlo, k vytisknutí, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hráchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelky, zvýrazňovače, fixky nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku hrách lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hráchem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, dopravní prostředky či druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Roblox, Ledové království, Bezzubka a Kuře Calimero. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, netopýr, princezna, plachetnice anebo drak. Ať omalovánka hrách přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů