Nejhledanější


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hrách k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem hrách k obarvování pro školáky. Omalovánka hrách je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, vymalovánky, zdarma, omalovánka, Hrách, omalovánky, Jídlo, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrách k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hráchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, tužky, pera a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hrách lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hráchem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, temperové barvy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, písmena a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivá zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Gormiti, Pixel art, Kim Possible nebo též Hannah Montana. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, netopýr, psi, princezna a nebo lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka hrách přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů