Nej šest


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná hrách k vybarvení pro dívky. Omalovánka hrách je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Hrách, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, k vytištění, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, zadarmo, pro děti, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Hrách k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hráchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky a zvýrazňovače. Možností je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hrách lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hráchem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různé kytky případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Sněhurka, Furby, Ratatouille a nebo Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, psi, sněhulák, traktor nebo také piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hrách.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů