Výběr obrázků


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrách zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná hrách k omalování pro nejmenší. Omalovánka hrách je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Hrách, omalovánka, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, ke stažení, obrázky, pro děti, domalovánky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrách k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s hráchem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, uhlíky, zvýrazňovače a akrylové barvy. Možností je dnes pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek hrách lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s hráchem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. temperové barvy, tempery anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy ptáků nebo též zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Mimoni, Ben 10, Tarzan, Pocahontas nebo Příběh hraček. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, hasiči, koně, slon a nebo princezna. Užijte si omalovánku hráchu, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů