Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrách k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem hrách k omalování pro maminky. Omalovánka hrách je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrách - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hrách - A5            Omalovánka - Hrách - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrách patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, obrázky, pro děti, Hrách, k vytištění, k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Jídlo, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Hrách k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hráchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, uhly, uhlíky případně fixky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hrách lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hráchem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i hrách :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, čísla a nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy princezna Sofie, Power Strangers, Furby, Krteček anebo Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, houby, dinosauři, piráti nebo také auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hrách.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů