Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem mravenec k omalování pro ratolesti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytištění, online, Zvířata, Mravenec, k tisku, obrázek, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, uhly, zvýrazňovače případně olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku mravenec lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mravencem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pera nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zvířátka a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, princezna Sofie, Červená Karkulka, Blesk McQueen anebo Pinocchio. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, psi, čert, raketa a dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mravenec.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů