Nejhledanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná mravenec k obarvení pro předškoláky. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázek, pro děti, obrázky, Zvířata, k vybarvení, zdarma, k vytištění, Mravenec

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s mravencem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, křídy, voskovky nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku mravenec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mravencem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Avatar, Doba ledová, Myška Minie, Krtek a Power Strangers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, sněhulák, princezna a princ a traktor. Ať si vaše dítko užije malování mravence.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů