Nejvyhledávanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená mravenec k vybarvování pro malé ratolesti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, k vybarvení, Zvířata, obrázek, Mravenec, k vytištění, pro děti, k tisku, k vytisknutí, obrázky, zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mravencem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, tužky, umělecké tužky nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek mravenec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mravencem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, uhly anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Teletubbies, Batman, Hledá se Dory, Shrek nebo též Želvy Ninja. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: draci, dinosauři, slon, auto a Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem mravenec.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů