Nej omalovánky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mravenec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem mravenec k vybarvování pro malé děti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, vymalovánky, k vytisknutí, domalovánky, Zvířata, online, zdarma, k tisku, elektronické omalovánky, obrázek, k vybarvení, omalovánka, obrázky, omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s mravencem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, temperové barvy, křídy a nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku mravenec lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s mravencem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Pat a Mat, Tom a Jerry, Fortnite, Superman nebo také Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: psi, Santa Klaus, auta, drak případně sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mravenec.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů