Doporučujeme


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem mravenec k vybarvování pro malé děti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, zdarma, Mravenec, Zvířata, k tisku, obrázky, k vybarvení, online, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Mravenec k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s mravencem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, fixky, temperové barvy anebo křídy. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek mravenec lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mravencem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zvířata a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spiderman, Hannah Montana, Kuře Calimero, Bob a Bobek případně Hledá se Dory. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, mašinka, psi, sněhulák nebo princezna. Užijte si omalovánku mravence, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů