Top šest


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mravenec k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná mravenec k obarvení pro nejmenší děcka. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, Mravenec, obrázky, omalovánka, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, k vytištění, Zvířata, pro děti, vymalovánky, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mravencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, pera, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku mravenec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mravencem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, lidské profese, různé sporty a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, kytky a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Medvědí bratři, Spongebob, Superčarodějnice, Křemílek a Vochomůrka a nebo Rexík. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, houby, sněhulák, mašinka či lokomotiva. Užijte si omalovánku mravence, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů