Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená mravenec k omalování pro nejmenší děti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Mravenec, k vytištění, Zvířata, obrázky, ke stažení, k vybarvení, online, pro děti, zdarma, obrázek, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Mravenec k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s mravencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, grafitové tužky, vodové barvy případně křídy. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku mravenec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mravencem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, olejové pastely anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, písmena a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Paw patrol, Indiana Jones, Medvídek Pú a Gormiti. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, astronaut, auta nebo též vláček. Věříme, že se vám obrázek mravence bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů