Nejoblíbenější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mravenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná mravenec k vybarvování pro prcky. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Mravenec, Zvířata, obrázky, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, pro děti, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Mravenec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravencem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, pera, akrylové barvy, křídy nebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mravenec lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mravencem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, pera nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, písmena a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, postavy z pohádek případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Mimoni, Spiderman, Zootropolis, Rumcajs nebo také Krteček. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: princezna, slon, pes, lokomotiva s vagónky či sněhulák. Ať omalovánka mravenec přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů