Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka mravenec k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem mravenec k omalování pro větší děti. Nejznámějším Mravencem je Ferda mravenec - práce všeho druhu. Tento Obrázek k vytištění jistě Ferdu mravence nezobrazuje, ale i přesto je vhodný k vybarvení pro všechny děti. Omalovánka mravenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mravenec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mravenec - A5            Omalovánka - Mravenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mravenec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, vymalovánky, Zvířata, omalovánky, Mravenec, zadarmo, ke stažení, obrázky, k vybarvení, dětské obrázky, zdarma, online, elektronické omalovánky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Mravenec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s mravencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, voskové tužky, voskovky a fixy. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici ohromující množství. Obrázek mravenec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mravencem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, počítač a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, temperové barvy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i mravenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, sporty případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Hledá se Dory, IronMan, Požárník Sam a nebo Kung Fu Panda. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, slon, miminko, kočka nebo také hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mravence.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů