Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Želva k vybarvování pro naše milé prcky. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Želva, zdarma, online, obrázek, Zvířata, ke stažení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Želva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Želvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, pastelové tužky, grafitové tužky nebo též umělecké tužky. Možností je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Želva lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Želvou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy My little pony, Spiderman, Méďa Béďa, Indiana Jones či Shrek. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: princezna, auto, kočka, draci a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Želvou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů