Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Želva k obarvování pro nejmenší děti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, zdarma, Želva, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Zvířata, k tisku, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Želva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Želvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, uhly, fixy, tužky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Želva lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Želvou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, uhly a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Ratatouille, Rumcajs, Superčarodějnice a Frozen. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: astronaut, dinosauři, plachetnice, netopýr nebo též auto. Ať omalovánka Želva přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů