Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem Želva k omalování pro nejmenší děti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, Želva, ke stažení, zdarma, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Želvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek Želva lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Želvou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixy, olejové pastely a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, písmenka a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, rostliny nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Jak vycvičit draka, Zhu Zhu Pets, Monster High nebo také Budulínek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, vláček, Santa Klaus, auta a nebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování Želvy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů