Nej pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Želva k obarvování pro ratolesti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, pro děti, Želva, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, Zvířata, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Želvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, umělecké tužky, uhlíky a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek Želva lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Želvou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, pera a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Hot Wheels, Stašpytlík, Avengers, Medvídek Pú anebo Požárník Sam. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, auta, auto nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Želva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů