Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Želva k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Želva k vybarvení pro holčičky. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, elektronické omalovánky, Zvířata, pro děti, omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo, obrázek, k vytisknutí, Želva, obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Želvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelky, olejové pastely, křídy a uhly. Malovacích potřeb je pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku Želva lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Želvou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, druhy ptáků nebo také kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Mickey mouse, Astroboy, Medvědí bratři nebo Shimmer a Shine. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva, astronaut, princezna případně koně. Ať omalovánka Želva přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů