Top obrázky


Omalovánka tenistky

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem Želva k vybarvování pro naše ratolesti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, pro děti, online, k vytištění, zdarma, obrázky, Zvířata, k vybarvení, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Želva

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Želvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, tempery, olejové pastely či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Želva lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Želvou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, písmenka a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Indiana Jones, Hello Kitty, Bakugan anebo Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, lokomotiva, kočka, dinosauři nebo též auto. Nechť omalovánka s Želvou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů