Top omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Želva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Želva k obarvení pro malé caparty. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, k vytištění, online, obrázky, obrázek, k tisku, vymalovánky, elektronické omalovánky, Zvířata, ke stažení, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Želvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelky, fixky, pera anebo grafitové tužky. Možností je dnes pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku Želva lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Želvou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhly, pastelky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různé kytky, různá zvířátka a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin nebo též kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hannah Montana, Astroboy, Fortnite, Bambi a Kocour Garfield. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, drak, mašinka, čert či lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka Želva přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů