Nejhledanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Želva k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem Želva ke kreslení pro malá děcka. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, vymalovánky, omalovánky, elektronické omalovánky, Zvířata, k tisku, domalovánky, omalovánka, ke stažení, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, Želva, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Želva k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Želvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, uhly, temperové barvy a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky fakt mnoho Obrázek Želva lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Želvou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, písmenka a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé kytky nebo též písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego friends, Avengers, Minecraft, Spiderman případně Bakugan. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, auto, loď či liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Želva.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů