Výběr obrázků


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Želva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem Želva k obarvení pro nejmenší děti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, zdarma, ke stažení, vymalovánky, pro děti, domalovánky, ke stáhnutí, Želva, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Želvou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, pera, voskovky a tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici pestrá škála. Obrázek Želva lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Želvou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Bezzubka, Asterix a Obelix, Angelína balerína nebo Kniha džunglí. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: miminko, raketa, loď, netopýr a psi. Nechť omalovánka s Želvou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů