Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Želva k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Želva ke kreslení pro kluky. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, dětské obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, k vytištění, omalovánky, omalovánka, ke stažení, vymalovánky, online, pro děti, Zvířata

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Želvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, uhly, voskovky či voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Želva lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Želvou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelky, vodové barvy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, dopravní prostředky nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Popelka, panenka Winx, U nás na farmě, Jonas Brothers anebo Pixel art. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, psi, princezna a astronaut. Nechť vám omalovánka s Želvou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů