Doporučujeme


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená Želva ke kreslení pro holčičky. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázky, Želva, k vytisknutí, pro děti, Zvířata, zdarma, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Želvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskovky, fixky, pastelky a pera. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Želva lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Želvou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, voskovky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, sporty a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příběh hraček, Stašpytlík, Včelka Mája, panenka Winx a Spongebob. Je ale složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: auta, astronaut, piráti, lokomotiva a draci. Věříme, že se vám obrázek Želvy bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů