Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Želva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Želva k vybarvení pro malé ratolesti. Želva je známá svým pevným krunýřem, pomalou chůzí i svoji dlouhověkostí. Želvy se dožívají nejvyššího věku ze všech zvířat. Omalovánka Želva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Želva - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želva - A5            Omalovánka - Želva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želva patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Zvířata, zdarma, pro děti, Želva

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Želvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, pera, temperové barvy, tempery anebo uhly. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek Želva lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Želvou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například křídy, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i Želvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lví král, Popelka, Ratatouille, Bořek stavitel nebo též Harley Quinn. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, hasiči, Santa Klaus, koně a astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Želva.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů