Top obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem Červík k omalování pro kluky i holky. Omalovánka Červík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Červík, online, Zvířata, obrázek, k tisku, k vytištění, obrázky, pro děti, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Červíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, křídy, fixy, olejové pastely a pera. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku Červík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Červíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pastelky, křídy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, sporty a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Locika, Marvel Rocket, Hledá se Nemo, Kačer Donald a nebo Rumcajs. Je však problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, slon, drak, raketa a traktor. Nechť omalovánka s Červíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů