Nej obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem Červík k vybarvování pro malé děti. Omalovánka Červík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, zadarmo, pro děti, online, k tisku, dětské obrázky, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, Červík, omalovánka, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Červíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, voskovky, vodové barvy nebo také křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Červík lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Červíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Doba ledová, Včelka Mája, Teletubbies, Zhu Zhu Pets nebo též Bratz panenky. Je ale složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, astronaut, Santa Klaus, miminko a psi. Ať omalovánka Červík přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů