Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem Červík k vybarvování pro malé děti. Omalovánka Červík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, k vybarvení, vymalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, dětské obrázky, online, k vytištění, Červík, obrázky, zdarma, obrázek, Zvířata

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, tužky, fixy, voskové tužky anebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Obrázek Červík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixky, tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy ptáků či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hot Wheels, Lego friends, Bezzubka, Flintstoneovi nebo též Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: čert, mašinka, Popeláři, liška a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Červík.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů