Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Červík k omalování pro ženy. Omalovánka Červík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytištění, Zvířata, pro děti, obrázky, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Červík, obrázek, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, pera, fixy, uhly a propisovací tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Obrázek Červík lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červíkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, pera a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, květiny anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Doba ledová, Na vlásku, Teletubbies nebo Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: princezna, čert, netopýr, piráti a draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Červík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů