Nej omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Červík ke kreslení pro děti. Omalovánka Červík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Červík, obrázek, ke stažení, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, Zvířata, k tisku, pro děti, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Červíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, pera, tempery, grafitové tužky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku Červík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Červíkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, pera a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, písmena a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, panenka Winx, Paw patrol, Pat a Mat případně Marvel Rocket. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: slon, traktor, netopýr, piráti nebo také houby. Věříme, že se vám obrázek Červíka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů