Doporučujeme


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Červík k obarvení pro holky. Omalovánka Červík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, k vytištění, omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, Červík, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, dětské obrázky, Zvířata, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky, voskové tužky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek Červík lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Červíkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, zvýrazňovače nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Rumcajs, Kouzelná beruška a černý kocour, Včelka Mája a Indiana Jones. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, Popeláři, astronaut a nebo psi. Věříme, že se vám obrázek Červíka bude líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů