Nejstahovanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Červík k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Červík k obarvení pro chlapečky. Omalovánka Červík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, Zvířata, vymalovánky, k tisku, zadarmo, obrázky, Červík, k vytištění, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánky, obrázek, online, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pera, uhlíky, voskové tužky nebo křídy. Možností je dnes pro učitelky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Červík lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pera případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různá zvířata a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Zootropolis, Harley Quinn, Kráska a zvíře, Rákosníček nebo také Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, dinosauři, psi, slon a hasiči. Věříme, že se vám obrázek Červíka bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů