Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Červík ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka Červík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, k tisku, k vybarvení, Zvířata, zdarma, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Červík, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Červíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Červík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červíkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, temperové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různá zvířata nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Paw patrol, Rumcajs, Bořek stavitel, Gumídci případně princezna Sofie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, lokomotiva s vagónky, auta, kočka nebo dinosauři. Nechť omalovánka s Červíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů