Nejhledanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná Červík k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka Červík je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, Červík, obrázek, obrázky, pro děti, k vybarvení, zdarma, online, k vytištění, k tisku, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, pera, olejové pastely případně uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku Červík lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Červíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, rostliny a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Stašpytlík, princezna Sofie, Ledové království, My little pony nebo též Příběh hraček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, traktor, hasiči, kočka a auto. Nechť vám omalovánka s Červíkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů