Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červík zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Červík k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka Červík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Červík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červík - A5            Omalovánka - Červík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, k tisku, obrázek, ke stažení, obrázky, Zvířata, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Červík, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Červíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, fixky, propisovací tužky nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Červík lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i Červík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy IronMan, Equestria Girls, Superman, Kniha džunglí nebo též Krteček. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stažení jsou: slon, miminko, princezna, koně nebo také dinosauři. Věříme, že se vám obrázek Červíka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů