Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Červ zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Červ k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Červ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, Zvířata, omalovánky, Červ, k vytištění, obrázky, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Červem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, fixky, grafitové tužky nebo pera. Potřeb na malování je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Červ lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Červem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy princezna Sofie, Avengers, Kung Fu Panda, Hledá se Dory a Shrek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, drak, princezna, lokomotiva anebo loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Červ.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů