Top obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Červ k obarvování pro malé caparty. Omalovánka Červ je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázky, online, Červ, pro děti, Zvířata, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, pastelové tužky, tužky nebo též pera. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Červ lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Červem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Avatar, Krteček, Ninjago nebo Bob a Bobek. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: vláček, netopýr, lokomotiva, liška a piráti. Ať vám omalovánka Červ přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů