Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Červ k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Červ k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Červ je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Červ, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, Zvířata, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, tempery, temperové barvy, fixy anebo propisovací tužky. Možností je pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku Červ lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Červem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, tempery případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různé sporty či druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Kocour Garfield, Batman, Mickey mouse nebo též Pat a Mat. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, slon, lokomotiva s vagónky a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Červa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů