Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená Červ ke kreslení pro tatínky. Omalovánka Červ je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, Zvířata, k tisku, omalovánka, online, Červ, obrázky, zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, ke stažení, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhly, temperové barvy, umělecké tužky a akrylové barvy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Červ lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Červem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhly případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, kytky a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek nebo též čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Požárník Sam, Teletubbies, Šmoulové, Bořek stavitel nebo Kim Possible. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, auto, astronaut, liška a koně. Nechť vám omalovánka s Červem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů