Doporučené


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Červ k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka Červ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, Zvířata, pro děti, obrázek, Červ, k vytisknutí, online, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázky, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červ k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Červem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, temperové barvy, voskové tužky a vodové barvy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Červ lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Červem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, propisovací tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Equestria Girls, IronMan, Rumcajs, Zvonilka anebo Bambi. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, čert, auta, hasiči či miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Červem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů