Top obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Červ k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Červ k obarvování pro školáky. Omalovánka Červ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, domalovánky, dětské obrázky, ke stažení, k vytisknutí, Červ, elektronické omalovánky, omalovánky, zdarma, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Červem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, voskovky či křídy. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Červ lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Červem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, hudební nástroje nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Spongebob, Zhu Zhu Pets, Teletubbies, Alenka v říši divů a Diddl. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: astronaut, princezna a princ, houby, vláček nebo také hasiči. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Červa bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů