Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Červ k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka Červ je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, online, k vybarvení, Červ, zdarma, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, pro děti, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, voskovky, křídy případně fixky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Červ lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Červem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tempery nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, jídla a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různá zvířátka a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Adiboo, Mimoni, Peter Pan a Blesk McQueen. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna, auta, sněhulák a kočka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Červ.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů