Nejvyhledávanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Červ k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Červ k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka Červ je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Červ

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, tempery, vodové barvy a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Červ lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Červem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba uhlíky, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, druhy sportů a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy ptáků anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Chuggington, Sněhurka, Aladin, Zootropolis nebo též Spongebob. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, loď, liška, netopýr a pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Červa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů