Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Červ k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Červ k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Červ je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, omalovánky, omalovánka, obrázek, vymalovánky, pro děti, obrázky, k vybarvení, Červ, zdarma, k tisku, online, k vytisknutí, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Červ k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Červem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, uhly, propisovací tužky nebo též fixky. Potřeb na malování je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Červ lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Červem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání lidí anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Lví hlídka, Budulínek, Bezzubka, Lion King nebo Tarzan. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, drak, koně případně princezna a princ. Ať omalovánka Červ přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů