Nejvyhledávanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Červ k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Červ k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka Červ je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Červ - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Červ - A5            Omalovánka - Červ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Červ patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, pro děti, online, k vybarvení, k tisku, zdarma, Zvířata, Červ, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Červ k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Červem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy, voskovky či zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Omalovánku Červ lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Červem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, propisovací tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, jídla a pochopitelně i Červ :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, květiny a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Toy Story, Equestria Girls, Plants vs. Zombies, Spongebob anebo Rumcajs. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, slon, princezna, auta nebo loď. Nechť omalovánka s Červem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů