Nej pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lavička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem lavička k vybarvení pro holky. Omalovánka lavička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lavička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lavička - A5            Omalovánka - Lavička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lavička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, Lavička, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, elektronické omalovánky, online, obrázek, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lavička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lavičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, křídy, voskové tužky nebo též pastelky. Možností je dnes pro maminky k dispozici široká škála. Obrázek lavička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lavičkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, zvýrazňovače a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i lavičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmena a hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Brawl stars, pes Pluto, Včelka Mája, Kniha džunglí a nebo Hannah Montana. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: psi, slon, traktor, piráti a astronaut. Ať omalovánka lavička přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů