Top obrázky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka lavička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná lavička ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka lavička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lavička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lavička - A5            Omalovánka - Lavička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lavička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stáhnutí, online, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázky, zadarmo, pro děti, Ostatní, domalovánky, obrázek, Lavička, zdarma, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lavička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s lavičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, uhlíky, grafitové tužky, pastelky anebo olejové pastely. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lavička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lavičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pera, uhlíky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i lavičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Marvel Rocket, Požárník Sam, Angelína balerína a nebo Šmoulové. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: vláček, piráti, netopýr, plachetnice případně draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lavičky.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů