Nejvyhledávanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lavička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená lavička k vybarvení pro starší děti. Omalovánka lavička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lavička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lavička - A5            Omalovánka - Lavička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lavička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Lavička, k vytištění, zdarma, online, obrázek, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lavička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lavičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, vodové barvy, uhlíky nebo též akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku lavička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s lavičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pera, fixky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, různé kytky a pochopitelně i lavičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, hudební nástroje případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Lion King, Stašpytlík, Monster High, Princezna a žabák a Aladin. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, sněhulák, pes, auta nebo také miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lavičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů