Nejlepší


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lavička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená lavička k obarvení pro předškoláky. Omalovánka lavička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lavička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lavička - A5            Omalovánka - Lavička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lavička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Ostatní, Lavička, obrázky, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Lavička k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s lavičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, fixy, akrylové barvy, tužky a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku lavička lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s lavičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, fixy a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i lavičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, zvířata anebo písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Furby, Myška Minie, Doba ledová, princezna Sofie a Ferda mravenec. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, sněhulák, plachetnice, astronaut či dinosauři. Ať vám omalovánka lavička přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů