Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Viking ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka Viking je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení, Viking, k vybarvení, obrázky, zdarma, online, k tisku, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Vikingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, pera, grafitové tužky a nebo pastelky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek Viking lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Vikingem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, fixy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmena případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Ninjago, Lego, Frozen a Pinocchio. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna a princ, plachetnice, lokomotiva nebo také netopýr. Nechť vám omalovánka s Vikingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů