Top omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Viking k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Viking je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, Viking, domalovánky, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Lidé, pro děti, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Viking k vytištění pro děti

Omalovánka s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, křídy, fixy a uhlíky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Viking lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Vikingem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tužky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, jídla a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Brawl stars, Duhová nevěsta, Angelína balerína, Hulk a Mickey mouse. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: miminko, vláček, loď, draci nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Viking.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů