Výběr obrázků


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Viking k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka Viking je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, online, pro děti, Lidé, obrázek, zdarma, obrázky, Viking, k tisku, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Viking k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, olejové pastely, propisovací tužky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Viking lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Vikingem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, voskovky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zaměstnání lidí a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, Krteček, Mašinka Tomáš, Pat a Mat a Fortnite. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: liška, princezna, čert, piráti nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Vikingem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů