Nejoblíbenější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Viking k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Viking je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Viking, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Lidé, online, obrázek, obrázky, pro děti, k vytištění, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, pastelové tužky, uhlíky a nebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Viking lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Vikingem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Krtek, Mickey mouse, Jak vycvičit draka, Mašinka Tomáš a Zootropolis. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna, psi, kočka, princezna nebo raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Vikingu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů