Nej obrázky


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Viking k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Viking k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Viking je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, ke stažení, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, online, k vybarvení, zdarma, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, olejové pastely, tempery, zvýrazňovače nebo též fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Viking lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Vikingem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, lidské profese, pohádkové postavy a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lví král, Hvězdné války, Doba ledová, Želvy Ninja případně Hot Wheels. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, koně, Popeláři, houby a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Vikingu.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů