Nejvyhledávanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Viking k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Viking ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka Viking je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Viking, zdarma, Lidé, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení, k vybarvení, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Viking k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Vikingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, pastelky, temperové barvy nebo též fixky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Viking lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Vikingem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Adiboo, Batman, Na vlásku, Doba ledová nebo My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, miminko, mašinka, kočka a astronaut. Nechť vám omalovánka s Vikingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů