Nejstahovanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Viking k obarvení pro ženy. Omalovánka Viking je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, k vytištění, k tisku, online, pro děti, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, k vytisknutí, omalovánky, zdarma, Lidé, Viking, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Vikingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, pera, pastelové tužky, vodové barvy a nebo tempery. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Viking lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Vikingem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, zvířátka a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé sporty nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Myška Minie, Bezzubka, Superman nebo také Kim Possible. Je však náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, lokomotiva s vagónky, plachetnice či dinosauři. Nechť omalovánka s Vikingem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů