Nejhledanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná Viking k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Viking je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, Viking, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, online, k vytisknutí, Lidé, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Vikingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, uhly, umělecké tužky nebo také pastelky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Viking lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Vikingem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harry Potter, Tarzan, Mimoni, Barbie případně Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, koně, princezna a princ nebo též hasiči. Ať si vaše dítko užije malování Vikingu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů