Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Viking k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Viking k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka Viking je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, obrázek, online, pro děti, obrázky, Viking

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Vikingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, fixky, vodové barvy nebo také temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek Viking lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Vikingem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zvířata a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Frozen, Pat a Mat, Ledové království, Pocahontas anebo Tarzan. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, lokomotiva s vagónky, liška a čert. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Vikingu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů