Top pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Viking k omalování pro slečny. Omalovánka Viking je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, k tisku, online, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Viking, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Vikingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, umělecké tužky, uhly či fixy. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Viking lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Vikingem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, písmenka nebo také zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lví hlídka, Pinocchio, Shimmer a Shine, Kocour Garfield nebo Sněhurka. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: raketa, Santa Klaus, traktor, slon anebo sněhulák. Nechť vám omalovánka s Vikingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů