Nej omalovánky


Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Viking k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Viking k omalování pro kluky. Omalovánka Viking je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Viking - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viking - A5            Omalovánka - Viking - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viking patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, ke stáhnutí, Viking, vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Viking k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Vikingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, pera, olejové pastely případně voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Viking lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Vikingem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixy, umělecké tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, druhy sportů a pochopitelně i Viking :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířata nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Teletubbies, panenka Winx, Among Us, Madagaskar nebo také Adiboo. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které zde máme k uložení jsou: draci, piráti, lokomotiva s vagónky, plachetnice či čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Vikingem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů