Nejlepší


Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená Kniha Exodus 20 k vybarvení pro kluky a holky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Kniha Exodus 20, k vybarvení, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 20 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, akrylové barvy, fixky a uhly. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Exodus 20 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba vodové barvy, tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, čísla a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harry Potter, Zootropolis, Marvel Rocket, Toy Story či Bezzubka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, astronaut, sněhulák, čert nebo také princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Exodus 20 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů