Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Kniha Exodus 20 k obarvování pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, Kniha Exodus 20, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, zdarma, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Exodus 20 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, pastelky, umělecké tužky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 20 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, dopravní prostředky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Bob a Bobek, Roblox, Ledové království a nebo Shimmer a Shine. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, loď, astronaut, traktor a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Exodus 20.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů