Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Kniha Exodus 20 k obarvení pro dívky i chlapce. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, Kniha Exodus 20, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 20 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pastelky, tužky, akrylové barvy a umělecké tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, pastelky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jídla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Šmoulové, Paw patrol, Blesk McQueen, Angry birds a Lví král. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: astronaut, auta, lokomotiva, houby nebo piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 20.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů