Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kniha Exodus 20 k vybarvování pro tatínky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázek, pro děti, ke stažení, online, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení, Kniha Exodus 20, k vytištění, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 20 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, čísla a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé kytky či dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Spiderman, Mimoni, Mašinka Tomáš nebo též Myška Minie. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: psi, hasiči, draci, Popeláři nebo astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Exodus 20 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů