Top omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 20 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Kniha Exodus 20 k vybarvování pro nejmenší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, Kniha Exodus 20, obrázky, k tisku, k vytištění, pro děti, omalovánka, domalovánky, vymalovánky, ke stažení, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, grafitové tužky, uhly nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 20 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Čaroděj Modromír, Kouzelná beruška a černý kocour, Avengers, pes Pluto či Holly Hobbie. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, miminko, traktor, houby a princezna. Nechť vám omalovánka s Kniha Exodus 20 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů