Výběr obrázků


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem Kniha Exodus 20 k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, Bible a křesťanství, pro děti, ke stažení, Kniha Exodus 20, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 20 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, pastelky, pastelové tužky anebo pera. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, čísla případně různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Želvy Ninja, Tlapková patrola, Alf, Aladin a Superčarodějnice. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, sněhulák, mašinka, piráti a nebo drak. Ať si vaše dítě užije obrázek Kniha Exodus 20.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů