Top omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Exodus 20 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Kniha Exodus 20 k omalování pro nejmenší děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 17:1-7. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 20 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 20 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 20 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 20 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, zdarma, Kniha Exodus 20, obrázky, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 20 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 20 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 20 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 20 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Exodus 20 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Barbie, Budulínek, Pinocchio a Doba ledová. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva s vagónky, liška, Popeláři nebo princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Exodus 20.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů