Top obrázky


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem 2. kniha královská 11 k obarvení pro chlapce. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, zdarma, ke stažení, obrázky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, 2. kniha královská 11, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pera, voskové tužky, pastelky a voskovky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmena a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Bezzubka, Krtek, Kráska a zvíře nebo také Budulínek. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: houby, hasiči, princezna, lokomotiva s vagónky anebo pes. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka 2. kniha královská 11 bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů