Výběr obrázků


Omalovánka s vánočním stromem

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 11 k vybarvení pro předškoláky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, online, 2. kniha královská 11, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, grafitové tužky, křídy či fixy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek 2. kniha královská 11 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tužky, umělecké tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zaměstnání anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pan Včelka, Brawl stars, Požárník Sam, Blesk McQueen nebo také Marvel Rocket. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, plachetnice, raketa, astronaut nebo též koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů