Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem 2. kniha královská 11 ke kreslení pro chlapce i dívky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, obrázek, k tisku, 2. kniha královská 11, online, k vytištění, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhly, temperové barvy, tempery nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Avengers, Jak vycvičit draka, panenka Winx, Lego příběh anebo Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: auta, Santa Klaus, auto, draci a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů