Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem 2. kniha královská 11 k omalování pro puberťáky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, zdarma, Bible a křesťanství, obrázky, k tisku, k vybarvení, 2. kniha královská 11, obrázek, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, tempery, fixky či fixy. Možností je dnes pro slečny k dispozici dlouhá řada. Obrázek 2. kniha královská 11 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhlíky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, jídla a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Angelína balerína, Chuggington, Hot Wheels, Medvídek Pú a nebo Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: loď, houby, koně, auta nebo traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek 2. kniha královská 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů