Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená 2. kniha královská 11 k obarvení pro holku i kluka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, 2. kniha královská 11, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pera, zvýrazňovače, pastelové tužky a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, pera a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Příběh hraček, Popelka, princezna Sofie nebo Peter Pan. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, slon, astronaut, auta či astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů