Nej pět


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem 2. kniha královská 11 k vybarvení pro nejmenší děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, 2. kniha královská 11, k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, uhlíky, pera nebo také tužky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí či postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Astroboy, Simpsonovi, Teletubbies, Kung Fu Panda a nebo Asterix a Obelix. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, traktor, pes, psi nebo též princezna. Ať si vaše dítko užije malování 2. kniha královská 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů