Nejlepší


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem 2. kniha královská 11 k obarvování pro slečny. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, pro děti, omalovánka, vymalovánky, k vytištění, 2. kniha královská 11, obrázek, omalovánky, domalovánky, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, voskové tužky, temperové barvy nebo také propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířátka případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, panenka Winx, Medvídek Pú, Grinch či Power Strangers. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, auta, mašinka a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 11, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů