Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená 2. kniha královská 11 k vybarvování pro chlapečky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, zdarma, 2. kniha královská 11, k tisku, obrázek, obrázky, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, grafitové tužky, pastelky nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Simpsonovi, Lví hlídka, Avatar, Angry birds případně Harry Potter. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: psi, piráti, dinosauři, liška či Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů