Nej pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem 2. kniha královská 11 k obarvení pro chlapečky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, zadarmo, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, omalovánky, 2. kniha královská 11, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázek, Bible a křesťanství

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tužky, voskové tužky, propisovací tužky případně olejové pastely. Malovacích potřeb je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 11 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, písmena nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Myška Minie, Teletubbies, Na vlásku, Pixel art a Krteček. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, princezna, čert, astronaut a dinosauři. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 11 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů