Výběr omalovánek


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem 2. kniha královská 11 k obarvení pro naše ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázek, online, pro děti, k vytištění, ke stažení, 2. kniha královská 11, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, akrylové barvy, umělecké tužky nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku 2. kniha královská 11 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. temperové barvy, uhly anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lego, Kamarád Timmy, Angelína balerína, Brawl stars a Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, auta, liška, auto a mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů