Top šest


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná 2. kniha královská 11 k vybarvování pro holčičky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, 2. kniha královská 11, pro děti, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, fixky, fixy a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek 2. kniha královská 11 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, olejové pastely případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Popelka, Minecraft, Ace Ventura, Tlapková patrola nebo Superman. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, miminko, pes, koně či princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 11 bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů