Top šest


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 11 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem 2. kniha královská 11 ke kreslení pro chlapečky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, ke stažení, k tisku, k vybarvení, vymalovánky, online, pro děti, omalovánka, domalovánky, 2. kniha královská 11, obrázek, omalovánky, Bible a křesťanství, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskovky, tempery, křídy nebo též voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek 2. kniha královská 11 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskovky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, lidské profese a pochopitelně i 2. kniha královská 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířátka nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Máša a medvěd, Hledá se Dory, Stašpytlík, Bořek stavitel nebo Tarzan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme k uložení jsou: raketa, houby, čert, auto a sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování 2. kniha královská 11.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů