Top obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Marek 1 k omalování pro holčičky i chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, obrázky, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytisknutí, Marek 1

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Marek 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, olejové pastely, umělecké tužky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek Marek 1 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 1 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, uhly a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, květiny a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy ptáků nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Šmoulové, Blesk McQueen, Madagaskar, Furby nebo též Bakugan. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna, loď, lokomotiva s vagónky či sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů