Top pět


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Marek 1 k omalování pro holku i kluka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, online, k vytištění, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Marek 1, Bible a křesťanství, pro děti, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, tužky, fixky nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Marek 1 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Marek 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, akrylové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avatar, Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Harry Potter a Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: čert, astronaut, raketa, princezna a nebo piráti. Ať si vaše dítě užije omalovánku Marek 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů