Nejstahovanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná Marek 1 k omalování pro holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Bible a křesťanství, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázek, Marek 1, pro děti, zdarma, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, tempery, vodové barvy, pastelové tužky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 1 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 1 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, tempery nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, čísla a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Ledové království, Sněhurka, Kamarád Timmy, Superman či Rio. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: Popeláři, netopýr, piráti, mašinka anebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů