Nejstahovanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Marek 1 k vybarvení pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Marek 1, online, pro děti, obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, zdarma, Bible a křesťanství, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, pastelky, pera a olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Marek 1 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Marek 1 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, vodové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Blesk McQueen, Rumcajs, Jak vycvičit draka a Příběh hraček. Je však problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, traktor, sněhulák anebo slon. Ať vám omalovánka Marek 1 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů