Nejhledanější


Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Marek 1 k vybarvování pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytištění, dětské obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, domalovánky, ke stažení, obrázek, vymalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, Marek 1

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Marek 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhly, propisovací tužky, křídy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Omalovánku Marek 1 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 1 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhly nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka či postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Rio, Kocour Garfield, Hello Kitty, Popelka a Simpsonovi. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, mašinka, miminko, dinosauři a nebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 1.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů