Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Marek 1 k vybarvování pro ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, k vybarvení, Marek 1, online, zdarma, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Marek 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, pastelky, pastelové tužky nebo voskovky. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Marek 1 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, olejové pastely nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů či druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Barbie, princezna Sofie, Indiana Jones, Hledá se Nemo a Krteček. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, psi, houby, mašinka nebo také netopýr. Užijte si omalovánku Marek 1, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů