Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Marek 1 k obarvování pro naše milé prcky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Marek 1, obrázek, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 1 k vytištění pro děti

Omalovánka s Marek 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixky, fixy, voskové tužky nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 1 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů, sporty a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, lidské profese či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Šmoulové, Shrek, Pocahontas a nebo Madagaskar. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, piráti, traktor, hasiči anebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů