Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Marek 1 k obarvování pro puberťáky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stáhnutí, online, omalovánka, obrázek, domalovánky, k vytisknutí, k tisku, omalovánky, zdarma, vymalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Bible a křesťanství

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, olejové pastely, pera případně pastelové tužky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 1 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, uhly nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, zvířátka a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Krtek, Bolt – pes pro každý případ, Pat a Mat, Spongebob a Piráti z Karibiku. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, piráti, traktor, houby a auta. Nechť omalovánka s Marek 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů