Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Marek 1 k obarvování pro dívky i chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, online, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, Marek 1, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, zvýrazňovače, uhlíky, uhly a nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Marek 1 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Marek 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, zvýrazňovače a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, dopravní prostředky či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bezzubka, Lion King, Pixel art, Paw patrol případně Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: koně, auto, auta, astronaut nebo též Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Marek 1.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů