Nejstahovanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka hroch k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná hroch k vybarvování pro větší děti. Omalovánka hroch je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hroch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hroch - A5            Omalovánka - Hroch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hroch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, pro děti, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, online, omalovánky, zadarmo, ke stažení, Zvířata

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Hroch k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hrochem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, voskové tužky, voskovky či pera. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy opravdu mnoho. Obrázek hroch lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hrochem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, křídy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, kytky a pochopitelně i hroch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, čísla a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Anime, Kráska a zvíře, 101 dalmatinů případně Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: čert, kočka, traktor, sněhulák a nebo liška. Nechť vám omalovánka s hrochem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů