Nej omalovánky


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hroch k vytisknutí

Omalovánka s názvem hroch k omalování pro učitelky. Omalovánka hroch je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hroch - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Hroch - A5            Omalovánka - Hroch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hroch patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázek, Hroch, zadarmo, ke stáhnutí, Zvířata, vymalovánky, zdarma, k vytištění, omalovánky, dětské obrázky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Hroch k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s hrochem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, umělecké tužky, uhlíky, pastelové tužky případně fixky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hroch lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s hrochem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, umělecké tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i hroch :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání lidí a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Želvy Ninja, Bezzubka, Království lesních strážců, Letopisy Narnie a Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, mašinka, astronaut, kočka nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek hrochu bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů