Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka město k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem město ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka město je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Město - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Město - A5            Omalovánka - Město - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Město patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vytištění, online, obrázky, Město, Budovy, k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Město k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s městem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, křídy, uhlíky nebo také zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku město lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s městem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i město :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, čísla a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Šmoulové, Rumcajs, Kocour Garfield případně Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: koně, miminko, kočka, traktor a Popeláři. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka města bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů