Nejhledanější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka město k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená město k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka město je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Město - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Město - A5            Omalovánka - Město - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Město patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, Budovy, Město, ke stažení, k vytištění, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku, zdarma, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Město k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s městem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, fixky, propisovací tužky a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku město lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s městem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i město :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, čísla anebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hledá se Dory, U nás na farmě, Včelka Mája, Peter Pan případně Pinocchio. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, princezna a princ, slon, plachetnice nebo také princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka města bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů