Top pět


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená bowling k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka bowling je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, Sport, omalovánka, obrázky, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, domalovánky, online, k tisku, k vybarvení, Bowling, dětské obrázky, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bowlingem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, temperové barvy, zvýrazňovače nebo též tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku bowling lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s bowlingem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, fixy případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Sněhurka, Avatar, Minecraft, Bořek stavitel nebo také Pejsek a kočička. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stažení jsou: princezna a princ, sněhulák, netopýr, plachetnice a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou bowling.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů