Top obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka bowling k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná bowling k obarvení pro chlapečky. Omalovánka bowling je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Bowling, obrázek, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, omalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bowlingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy a uhlíky. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici celá škála. Omalovánku bowling lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bowlingem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Ledové království, Hot Wheels, Bratz panenky, Ninjago nebo též Na vlásku. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, pes, Santa Klaus, plachetnice případně auto. Nechť vám omalovánka s bowlingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů