Top omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem bowling k obarvování pro dospělé. Omalovánka bowling je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, Sport, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázky, online, Bowling

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s bowlingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, propisovací tužky, pera a fixy. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku bowling lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s bowlingem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peněženku nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, voskové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Gumídci, Krteček, Mimoni nebo Pejsek a kočička. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna, traktor, astronaut, astronaut anebo dinosauři. Nechť omalovánka s bowlingem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů