Nejstahovanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bowling k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka bowling je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, ke stažení, online, Bowling, k vybarvení, k tisku, obrázek, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Sport

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s bowlingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, voskové tužky, umělecké tužky nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku bowling lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bowlingem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty či jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Shrek, Teletubbies, Frozen nebo též Harley Quinn. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, houby, astronaut, princezna a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek bowlingu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů