Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem bowling k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka bowling je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Bowling, pro děti, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Sport, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázek, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Bowling k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s bowlingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, temperové barvy, křídy a pastelky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici široká škála. Obrázek bowling lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s bowlingem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmena, kytky a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Monster High, Bakugan, Ferda mravenec, Zootropolis či Astroboy. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, liška, piráti, miminko nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem bowling.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů