Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem bowling k vybarvení pro malé děti. Omalovánka bowling je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, zdarma, Sport, obrázek, k tisku, Bowling, ke stažení, k vytištění, obrázky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Bowling k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s bowlingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, voskovky, zvýrazňovače a fixy. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku bowling lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bowlingem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, grafitové tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmena či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy U nás na farmě, Ninjago, Pinocchio, Madagaskar nebo také Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, houby, lokomotiva s vagónky, draci a vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem bowling.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů