Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná bowling ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka bowling je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, obrázky, Sport, zdarma, pro děti, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, Bowling, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s bowlingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, pera, tempery, voskové tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek bowling lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s bowlingem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například křídy, pera a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, lidské profese a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků anebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tom a Jerry, Bořek stavitel či Lego příběh. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: sněhulák, piráti, loď, čert a hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bowlingem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů