Nejstahovanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem bowling k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka bowling je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázek, obrázky, Bowling, Sport, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bowlingem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, pastelky, umělecké tužky nebo též křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku bowling lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bowlingem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhly nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, jednotlivá zvířata a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty případně sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pixel art, Brawl stars, Frozen, Bob a Bobek a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, princezna, čert anebo auta. Nechť vám omalovánka s bowlingem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů