Doporučujeme


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bowling zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem bowling ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka bowling je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bowling - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bowling - A5            Omalovánka - Bowling - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bowling patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, online, Sport, zdarma, obrázky, k vybarvení, Bowling, obrázek, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Bowling k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bowlingem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, umělecké tužky, tempery či uhly. Možností je pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku bowling lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s bowlingem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, pastelky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i bowling :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, kytky nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Duhová nevěsta, Hello Kitty, Tarzan anebo Monster High. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, sněhulák, vláček, Popeláři případně pes. Věříme, že se vám obrázek bowlingu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů