Nejhledanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 23 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem Kniha Exodus 23 k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 23 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 23 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 23 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vybarvení, zdarma, Bible a křesťanství, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázek, Kniha Exodus 23, obrázky, k vytištění, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 23 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 23 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, olejové pastely, grafitové tužky, pastelky případně voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku Kniha Exodus 23 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kniha Exodus 23 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i Kniha Exodus 23 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Včelka Mája, Bakugan, Křemílek a Vochomůrka, Furby a Hannah Montana. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, lokomotiva, houby, auta nebo čert. Ať si vaše dítko užije malování Kniha Exodus 23.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů