Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 23 k tisku, vytisknutí

Omalovánka s názvem Kniha Exodus 23 k obarvení pro prcky. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 23 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 23 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 23 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Bible a křesťanství, k tisku, ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, zadarmo, domalovánky, pro děti, k vytištění, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 23 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 23 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, křídy, voskovky, olejové pastely a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Exodus 23 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 23 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, křídy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, lidské profese a pochopitelně i Kniha Exodus 23 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Království lesních strážců, Zhu Zhu Pets, Bezzubka, Elena z Avaloru a Plamínek a čtyřkoláci. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, drak, auta, houby či princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Kniha Exodus 23 bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů