Nejlepší


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 23 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Kniha Exodus 23 k obarvení pro starší děti. Omalovánka k vybarvení s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Exodus 15:22-27. Obrázek je zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Kniha Exodus 23 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 23 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 23 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 23 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, omalovánka, obrázky, dětské obrázky, k tisku, omalovánky, vymalovánky, elektronické omalovánky, zdarma, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Kniha Exodus 23 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 23 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, umělecké tužky, temperové barvy a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Kniha Exodus 23 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 23 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířata, různé sporty a pochopitelně i Kniha Exodus 23 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje nebo též sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Star Wars, Furby, Plants vs. Zombies, Méďa Béďa případně Simpsonovi. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: traktor, Santa Klaus, Popeláři, drak nebo také piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 23.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů