Nejvyhledávanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Saturn k vybarvování pro malá děcka. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, k vybarvení, ke stažení, Saturn, k tisku, k vytisknutí, obrázek, Vesmír, pro děti, obrázky, zdarma, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelové tužky, pera, vodové barvy nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Saturn lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se Saturnem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, sporty a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spongebob, Equestria Girls, Bugs Bunny, Locika a Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, raketa, miminko, piráti anebo kočka. Ať si vaše dítko užije malování Saturnu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů