Top obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Saturn k vybarvení pro školáky. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, obrázek, Vesmír, Saturn, ke stažení, online, k vybarvení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, uhlíky, pastelky a pera. Možností je pro předškoláky fakt mnoho Obrázek Saturn lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Saturnem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Barbie, Harley Quinn, princezna Sofie, Rumcajs nebo také Peter Pan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, houby, hasiči, liška a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se Saturnem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů