Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Saturn k omalování pro malé caparty. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, online, zdarma, k vytisknutí, obrázky, Saturn, Vesmír, pro děti, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Saturn k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, fixy, pera či pastelky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku Saturn lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Saturnem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskovky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, sporty a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy panenka Winx, Požárník Sam, Doba ledová, Angry birds případně Příšerky s.r.o.. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: loď, liška, astronaut, psi a koně. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Saturnu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů