Top obrázky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Saturn k obarvení pro starší děti. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti, k vytisknutí, online, ke stažení, k vybarvení, Saturn, Vesmír

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Saturn k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se Saturnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, voskové tužky, fixky případně uhly. Malovacích potřeb je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku Saturn lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se Saturnem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy My little pony, Požárník Sam, Kačer Donald, Bakugan nebo Krteček. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, astronaut, plachetnice, traktor a nebo drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Saturn.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů