Nejhledanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Saturn k obarvení pro malé děti. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, Saturn, k vytištění, Vesmír

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, propisovací tužky, temperové barvy, umělecké tužky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku Saturn lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk se Saturnem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, různá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Monster High, Ferda mravenec, Shrek či Rumcajs. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: auta, čert, psi, piráti nebo drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Saturn.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů