Nej obrázky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek štěněte

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Saturn k vybarvování pro chlapce. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, online, dětské obrázky, Saturn, omalovánka, k tisku, Vesmír, vymalovánky, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Saturn k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, grafitové tužky, pastelky nebo též zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Saturn lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se Saturnem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, lidské profese a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Medvědí bratři, Bolt – pes pro každý případ, Zvonilka, Paw patrol a Power Rangers. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna, dinosauři, vláček nebo psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Saturn.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů