Top šest


Omalovánka tenistky

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Saturn k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná Saturn k vybarvení pro malé ratolesti. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, Vesmír, ke stáhnutí, zadarmo, k tisku, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí se Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, voskové tužky, fixy anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku Saturn lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se Saturnem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, zaměstnání a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy ptáků nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Kráska a zvíře, Hvězdné války, Angry birds, Hannah Montana a Pokémon. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, čert, hasiči, loď a pes. Nechť vám omalovánka se Saturnem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů