Nejstahovanější


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Saturn k vybarvení pro ratolesti. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vesmír, online, k tisku, ke stažení, Saturn, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázky, pro děti, obrázek, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se Saturnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhly, zvýrazňovače, tužky a nebo tempery. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Saturn lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Saturnem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, čísla případně druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, panenka Winx, Bratz panenky, Hledá se Nemo nebo též Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, Santa Klaus, čert nebo také sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování Saturnu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů