Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Saturn k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Saturn k omalování pro holky. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: online, omalovánky, obrázek, ke stáhnutí, obrázky, Saturn, k vybarvení, elektronické omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, pro děti, zadarmo, Vesmír, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Saturn k vytištění pro děti

Omalovánka se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskovky, pastelky, akrylové barvy a křídy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici široká škála. Omalovánku Saturn lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se Saturnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například vodové barvy, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin případně rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Doba ledová, Roblox, Kamarád Timmy a Kuře Calimero. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme k uložení jsou: drak, princezna a princ, houby, princezna a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se Saturnem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů