Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Saturn k vybarvení pro chlapce i dívky. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, Vesmír, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Saturn, k vytištění, zdarma, ke stažení, online, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Saturn k vytištění pro děti

Omalovánka se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, temperové barvy, propisovací tužky nebo fixky. Možností je dnes pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku Saturn lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se Saturnem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. zvýrazňovače, umělecké tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy automobilů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Ratatouille, Tom a Jerry, Ninjago a Včelka Mája. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: raketa, hasiči, princezna, pes anebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Saturn.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů