Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Saturn k obarvování pro kluky a holky. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, online, obrázek, zdarma, Vesmír, k vytisknutí, Saturn, pro děti, ke stažení, k tisku, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, pastelky, akrylové barvy nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Saturn lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se Saturnem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Bratz panenky, Mimoni, Myška Minie, Chuggington anebo Ninjago. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: slon, dinosauři, Popeláři, lokomotiva s vagónky či draci. Věříme, že se vám obrázek Saturnu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů