Nejhledanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistky

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Saturn k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Saturn k vybarvení pro školáky. Saturn je šestá planeta Sluneční soustavy mezi Jupiterem a Uranem. Saturn je po Zemi asi nejfotogeničtější planeta díky svým obrovským prstencům. Omalovánka Saturn je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Saturn - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Saturn - A5            Omalovánka - Saturn - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Saturn patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, Saturn, k vytištění, ke stažení, Vesmír, k tisku, online, zdarma, obrázky, pro děti, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Saturn k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se Saturnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, uhlíky, pastelky a pera. Možností je pro předškoláky fakt mnoho Obrázek Saturn lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Saturnem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Saturn :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Barbie, Harley Quinn, princezna Sofie, Rumcajs nebo také Peter Pan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, houby, hasiči, liška a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se Saturnem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů