Doporučené


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kleště k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem kleště k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka kleště je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kleště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kleště - A5            Omalovánka - Kleště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kleště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, pro děti, Ostatní, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, online, Kleště, k tisku, k vybarvení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kleště k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kleštětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, pastelové tužky, uhly nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kleště lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s kleštětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, dopravní prostředky, druhy automobilů a pochopitelně i kleště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy sportů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lion King, Brawl stars, Spongebob, Marvel Rocket a nebo Harry Potter. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: hasiči, miminko, drak, slon a loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kleštětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů