Nejstahovanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kleště k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kleště k omalování pro nejmenší. Omalovánka kleště je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kleště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kleště - A5            Omalovánka - Kleště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kleště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k tisku, zdarma, zadarmo, vymalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázky, obrázek, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kleště k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kleštětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, zvýrazňovače, temperové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro starší děti vskutku mnoho. Omalovánku kleště lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kleštětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixy, voskové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i kleště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Indiana Jones, My little pony, Power Rangers, Království lesních strážců nebo též H2O: Stačí přidat vodu. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, mašinka, čert, drak případně hasiči. Ať si vaše dítě užije omalovánku kleštěte.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů