Top obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná Numeri 1 k vybarvování pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, obrázek, obrázky, Numeri 1, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánky, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Numeri 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, tužky, tempery, fixy případně umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 1 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhly, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, květiny, jídla a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, čísla nebo také zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Bezzubka, Doba ledová, Želvy Ninja nebo Kouzelná beruška a černý kocour. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: houby, miminko, princezna, Popeláři a princezna. Nechť omalovánka s Numeri 1 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů