Doporučené


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 1 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Numeri 1 k obarvení pro nejmenší. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, domalovánky, obrázky, pro děti, k vybarvení, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, Bible a křesťanství, dětské obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 1 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, uhly, uhlíky anebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 1 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků případně jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Johnny Bravo, Včelka Mája, Doraemon a nebo Monster High. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, dinosauři, lokomotiva, mašinka a hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Numeri 1.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů