Nejoblíbenější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem Numeri 1 k obarvování pro malé i větší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, obrázky, Numeri 1, online, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, pastelové tužky, propisovací tužky nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku Numeri 1 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Numeri 1 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, křídy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jídla a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Kamarád Timmy, Lví král, Spongebob případně Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme k uložení jsou: princezna, astronaut, raketa, hasiči či koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 1.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů