Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Numeri 1 ke kreslení pro holku i kluka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, Bible a křesťanství, Numeri 1, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, olejové pastely, pera nebo také voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek Numeri 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Numeri 1 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, uhly a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, zvířátka a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Princezna a žabák, Popelka, Lego příběh, pes Pluto a Myška Minie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, sněhulák, piráti, drak či princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů