Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Numeri 1 k omalování pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, obrázek, online, ke stažení, pro děti, Numeri 1, Bible a křesťanství, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Numeri 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, voskové tužky, grafitové tužky a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Numeri 1 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 1 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, olejové pastely nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jídla a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Trollové, Ledové království, Harry Potter, Lego příběh a Bořek stavitel. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: auta, draci, houby, lokomotiva s vagónky případně astronaut. Věříme, že se vám obrázek Numeri 1 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů