Nej omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Numeri 1 k obarvení pro malé děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, ke stažení, Numeri 1, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online, obrázky, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, tempery, akrylové barvy, fixky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 1 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 1 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tempery a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, písmenka, čísla a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel nebo květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Frozen, Ledové království, Sněhurka, Harley Quinn a Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme k uložení jsou: drak, auto, dinosauři, lokomotiva s vagónky a nebo Popeláři. Nechť vám omalovánka s Numeri 1 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů