Nejoblíbenější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 1 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Numeri 1 k vybarvování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, omalovánka, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, zadarmo, ke stáhnutí, k tisku, domalovánky, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskovky, uhly, zvýrazňovače nebo také pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 1 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 1 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různá zvířátka anebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Angry birds, Lion King, Asterix a Obelix, Ben 10 nebo Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, princezna a princ, houby, psi a Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 1 líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů