Nej obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Numeri 1 k obarvení pro předškoláky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, Numeri 1, k vytisknutí, online, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Numeri 1 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, křídy, pastelové tužky případně temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Numeri 1 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 1 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, akrylové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, kytky a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Paw patrol, Marvel Rocket, Gormiti nebo také Hledá se Nemo. Je ale velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: slon, auto, raketa, kočka nebo též psi. Ať omalovánka Numeri 1 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů