Top omalovánky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Numeri 1 k vybarvení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, zdarma, k tisku, obrázky, online, Bible a křesťanství, obrázek, k vytisknutí, Numeri 1, pro děti, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Numeri 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, fixky, voskové tužky a nebo zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 1 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 1 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, pera anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, písmena nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Šmoulové, Roblox, Madagaskar, Popelka a Rumcajs. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, vláček, draci, astronaut případně traktor. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Numeri 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů