Doporučené


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Numeri 1 k obarvení pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, k vytisknutí, omalovánky, k vytištění, k vybarvení, omalovánka, obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zadarmo, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 1 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Numeri 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, uhly, tempery případně voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek Numeri 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 1 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, akrylové barvy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, pohádkové postavy a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, čísla a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Království lesních strážců, Mimoni, Spongebob a Chuggington. Je však náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, slon, psi, raketa a princezna. Ať omalovánka Numeri 1 přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů