Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 1 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Numeri 1 ke kreslení pro dospělé. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázek, omalovánka, Bible a křesťanství, domalovánky, Numeri 1

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, fixy, tempery a uhly. Možností je pro holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Numeri 1 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 1 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, květiny nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Minecraft, Anna a Elsa, Stašpytlík, Zvonilka případně Ledové království. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, astronaut, slon, dinosauři a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s Numeri 1 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů