Nejvyhledávanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem sova k vybarvování pro malé i větší děti. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, Ptáci, Sova, k vybarvení, ke stažení, obrázky, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se sovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, uhly, fixy nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku sova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku se sovou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy IronMan, Želvy Ninja, pes Pluto, Budulínek a nebo Tarzan. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, dinosauři, auta, princezna případně houby. Ať si vaše dítko užije malování sovy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů