Nejlepší


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sova k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem sova k obarvení pro malé děti. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, k vybarvení, Sova, Ptáci, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku se sovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, uhlíky, pera nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku sova lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se sovou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Princezna Leonora, Avengers, Hello Kitty, Shrek a Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, sněhulák, netopýr, liška a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sova.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů