Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sova k vytisknutí

Omalovánka se jménem sova k vybarvování pro kluky i holky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázky, obrázek, online, k vybarvení, k tisku, pro děti, Sova, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka se sovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, pastelové tužky, fixy případně temperové barvy. Možností je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku sova lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění se sovou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Kocour Garfield, Zhu Zhu Pets, Alf a Pocahontas. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, mašinka, slon či auto. Nechť omalovánka se sovou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů