Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sova k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem sova k obarvování pro kluky a holky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, pro děti, obrázky, Sova, obrázek, k vytisknutí, Ptáci, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Sova k vytištění pro děti

Omalovánka se sovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, zvýrazňovače, propisovací tužky, vodové barvy nebo též voskovky. Možností je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku sova lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se sovou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jídla nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Plants vs. Zombies, Spongebob, Pat a Mat a U nás na farmě. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: houby, sněhulák, Santa Klaus, princezna případně dinosauři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sovy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů