Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sova k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem sova k vybarvování pro holčičky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, Ptáci, online, k vytištění, omalovánka, Sova, k vybarvení, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Sova k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se sovou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, fixky, umělecké tužky nebo také zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku sova lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se sovou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhlíky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různé sporty nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bezzubka, Marvel Rocket, Želvy Ninja, Superman a Locika. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, Popeláři, princezna, plachetnice a astronaut. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka sovy bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů