Nej omalovánky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená sova k obarvení pro školáky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, obrázek, ke stažení, Ptáci, k tisku, pro děti, Sova, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se sovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku sova lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se sovou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pera, pastelové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, písmenka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Fortnite, Gormiti, Angry birds, Hot Wheels a nebo Spiderman. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: liška, lokomotiva, draci, piráti a astronaut. Věříme, že se vám obrázek sovy bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů