Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sova zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sova k vybarvení pro tatínky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, omalovánky, zadarmo, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, Ptáci, online, k tisku, omalovánka, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se sovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, pera, pastelové tužky nebo tužky. Možností je dnes pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek sova lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se sovou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, zvířata a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Lego příběh, Sněhurka, Pat a Mat, Gormiti a Hulk. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, psi, slon, Santa Klaus nebo též raketa. Nechť omalovánka se sovou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů