Výběr omalovánek


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka sova k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem sova k vybarvení pro předškolní děti. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, online, ke stáhnutí, omalovánky, omalovánka, k tisku, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, Ptáci, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Sova k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se sovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, olejové pastely, křídy či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sova lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se sovou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. tempery, uhly a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin nebo také jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lví král, Shrek, Ledové království, Lví hlídka a Aladin. Je ale nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: kočka, traktor, Santa Klaus, slon nebo draci. Ať omalovánka sova přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů