Nejoblíbenější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sova ke kreslení pro ženy. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Sova, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku, Ptáci, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Sova k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se sovou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, umělecké tužky, pastelové tužky nebo také propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sova lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se sovou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například uhly, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Asterix a Obelix, Locika, Méďa Béďa a Fifi z Květíkova. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: netopýr, psi, astronaut, princezna a nebo hasiči. Ať omalovánka sova přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů