Doporučujeme


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oblouk zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem oblouk k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka oblouk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Oblouk - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oblouk - A5            Omalovánka - Oblouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oblouk patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Budovy, zdarma, Oblouk, obrázky, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Oblouk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s obloukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, uhly, grafitové tužky anebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku oblouk lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s obloukem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, akrylové barvy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, písmenka, kytky a pochopitelně i oblouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy panenka Winx, Avatar, Krteček, Včelka Mája nebo Šmoulové. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, liška, pes a drak. Ať vám omalovánka oblouk přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů