Top pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka oblouk k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem oblouk k obarvování pro dospělé. Omalovánka oblouk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Oblouk - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oblouk - A5            Omalovánka - Oblouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oblouk patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: domalovánky, Budovy, k vytištění, elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, vymalovánky, Oblouk, omalovánka, k vybarvení, online, ke stažení, k tisku, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Oblouk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s obloukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixky, fixy, uhly anebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku oblouk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s obloukem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, fixky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i oblouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, dopravní prostředky a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Bratz panenky, Furby, Marvel Rocket, Plants vs. Zombies a Peter Pan. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: raketa, traktor, princezna, sněhulák či auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou oblouku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů