Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka oblouk zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem oblouk k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka oblouk je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oblouk - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oblouk - A5            Omalovánka - Oblouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oblouk patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Oblouk, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, obrázky, obrázek, pro děti, Budovy, k tisku, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Oblouk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s obloukem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, zvýrazňovače, křídy, umělecké tužky případně grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku oblouk lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s obloukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, zvýrazňovače anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i oblouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bezzubka, Rio, Zootropolis, Příběh hraček nebo též Paw patrol. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: auta, houby, princezna, auta a princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s obloukem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů