Nej obrázky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka oblouk zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem oblouk k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka oblouk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Oblouk - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oblouk - A5            Omalovánka - Oblouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oblouk patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Budovy, online, k vytištění, obrázek, Oblouk, k tisku, pro děti, zdarma, ke stažení, k vybarvení, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Oblouk k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s obloukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, grafitové tužky, uhly, uhlíky a zvýrazňovače. Možností je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku oblouk lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s obloukem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, grafitové tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i oblouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, dopravní prostředky nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Equestria Girls, Mickey mouse, Gormiti, Spiderman anebo Včelka Mája. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, vláček, raketa případně traktor. Nechť omalovánka s obloukem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů