Top šest


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka oblouk k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem oblouk k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka oblouk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Oblouk - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oblouk - A5            Omalovánka - Oblouk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oblouk patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, online, domalovánky, dětské obrázky, Budovy, ke stáhnutí, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, vymalovánky, omalovánky, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Oblouk k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s obloukem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, zvýrazňovače, grafitové tužky anebo tempery. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek oblouk lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s obloukem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelky, uhlíky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, kytky a pochopitelně i oblouk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, lidské profese nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hulk, Bořek stavitel, Tlapková patrola, Locika a Petr Pan. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: piráti, pes, auta, dinosauři nebo též plachetnice. Užijte si omalovánku oblouku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů