Nejvyhledávanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Žakéři zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem Žakéři k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Žakéři je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žakéři - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Žakéři - A5            Omalovánka - Žakéři - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žakéři patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, Žakéři, Hudba, k vytisknutí, domalovánky, online, elektronické omalovánky, zadarmo, omalovánky, zdarma, ke stažení, pro děti, dětské obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Žakéři k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Žakéři je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, grafitové tužky, olejové pastely nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku Žakéři lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Žakéři má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pera, voskovky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Žakéři :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, Kuře Calimero, Chuggington, Angry birds nebo též Bob a Bobek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, astronaut, koně, princezna nebo také dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žakéři.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů