Výběr obrázků


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Numeri 2 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Numeri 2 k obarvení pro malá děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, omalovánky, domalovánky, obrázek, k vybarvení, Numeri 2, pro děti, k tisku, zdarma, omalovánka, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Numeri 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, akrylové barvy, olejové pastely, tempery či vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek Numeri 2 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 2 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, akrylové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zaměstnání lidí nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Na vlásku, Superman, Spongebob, Hledá se Dory případně Angry birds. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, auta, vláček, lokomotiva a astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek Numeri 2.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů