Top obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená Numeri 2 k omalování pro ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Numeri 2, obrázky, k vytištění, online, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, pastelové tužky, tempery a uhlíky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek Numeri 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 2 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, čas a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, umělecké tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, druhy jídel, lidské profese a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo také písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Harry Potter, Avatar, Ledové království a nebo Pinocchio. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, auta, slon anebo koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Numeri 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů