Nej šest


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 2 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená Numeri 2 k omalování pro nejmenší děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, domalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, online, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, umělecké tužky, fixky nebo též pastelky. Možností je pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku Numeri 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů, druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, čísla a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Sněhurka, Včelka Mája, U nás na farmě, Stašpytlík případně Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, liška, kočka, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Nechť omalovánka s Numeri 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů