Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Numeri 2 k obarvení pro předškoláky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení, Numeri 2, k tisku, obrázky, ke stažení, obrázek, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, fixky, vodové barvy a pera. Možností je pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Numeri 2 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různá zvířátka nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Spiderman, Mašinka Tomáš, Frozen, Aladin a Harry Potter. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, loď, Santa Klaus, kočka a Popeláři. Užijte si omalovánku Numeri 2, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů