Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Numeri 2 k omalování pro chlapce. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, zdarma, Numeri 2, pro děti, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tempery, vodové barvy, umělecké tužky nebo též olejové pastely. Možností je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Numeri 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zaměstnání případně různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Avatar, Hannah Montana, Příšerky s.r.o., Království lesních strážců nebo Ratatouille. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: drak, traktor, piráti, dinosauři a hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů