Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Numeri 2 k obarvení pro nejmenší. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, dětské obrázky, zdarma, vymalovánky, obrázky, omalovánka, obrázek, ke stáhnutí, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, umělecké tužky, propisovací tužky a tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 2 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, rostliny, květiny a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Hulk, Šmoulové, Ledové království nebo také Equestria Girls. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, netopýr, dinosauři, princezna případně auta. Věříme, že se vám obrázek Numeri 2 bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů