Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Numeri 2 k obarvení pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, pro děti, online, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Numeri 2, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, umělecké tužky, pastelky a grafitové tužky. Možností je dnes pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku Numeri 2 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Numeri 2 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. tempery, zvýrazňovače případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, různé sporty a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lví král, Křemílek a Vochomůrka, Jak vycvičit draka, Myška Minie a Anna a Elsa. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: draci, princezna a princ, houby, vláček nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Numeri 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů