Doporučené


Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Numeri 2 k obarvování pro školáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Bible a křesťanství, Numeri 2, online, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, fixy, voskovky nebo též umělecké tužky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Numeri 2 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pera, uhlíky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, květiny a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harley Quinn, Gormiti, Aladin, Bob a Bobek nebo Astroboy. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna, slon, princezna a princ a houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Numeri 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů