Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 2 zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem Numeri 2 k vybarvení pro nejmenší děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, domalovánky, Numeri 2, k tisku, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánky, k vytisknutí, obrázky, online, zadarmo, zdarma, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, umělecké tužky, fixy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 2 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, akrylové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, sporty a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Fortnite, Marvel Rocket, panenka Winx, Panenka Barbie nebo Frozen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, psi, liška a nebo pes. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 2.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů