Doporučené


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek štěněte

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Numeri 2 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Numeri 2 k vybarvení pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 20:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 2 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 2 - A5            Omalovánka - Numeri 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Numeri 2, obrázek, zdarma, obrázky, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, fixky, propisovací tužky, fixy nebo akrylové barvy. Možností je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Numeri 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, fixky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i Numeri 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Doba ledová, Kim Possible, Kamarád Timmy, Princezna Leonora a Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, Popeláři, draci anebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů