Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kvítko k obarvování pro holčičky i chlapečky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Kvítko, k vytištění, obrázky, k vybarvení, online, Květiny, pro děti, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kvítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, grafitové tužky, tempery anebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku kvítko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kvítkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelky, vodové barvy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, písmena a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Červená Karkulka, U nás na farmě, Asterix a Obelix, Madagaskar případně Angry birds. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, čert, hasiči, astronaut nebo draci. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kvítka bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů