Nejhledanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem kvítko k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, k tisku, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Kvítko, pro děti, k vytisknutí, obrázek, Květiny

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kvítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixky, křídy, akrylové barvy a nebo fixy. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kvítko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kvítkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Lví král, pes Pluto, Želvy Ninja anebo Království lesních strážců. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: raketa, slon, Popeláři, princezna nebo piráti. Užijte si omalovánku kvítka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů