Výběr obrázků


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená kvítko k obarvování pro holčičky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kvítko, domalovánky, omalovánky, obrázky, ke stažení, vymalovánky, obrázek, omalovánka, pro děti, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zdarma, k tisku, Květiny

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kvítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, pastelové tužky, tužky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku kvítko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Marvel Rocket, IronMan, Kniha džunglí, Among Us anebo Želvy Ninja. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, lokomotiva, plachetnice, kočka nebo také traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kvítkem.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů