Nej obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kvítko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem kvítko ke kreslení pro seniory. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, omalovánky, domalovánky, Kvítko, Květiny, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, dětské obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kvítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pera, pastelové tužky, fixky a voskovky. Možností je dnes pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku kvítko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kvítkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Kamarád Timmy, Trollové, Spiderman nebo též Pošťák Pat. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, astronaut, houby, kočka a nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kvítko.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů