Výběr omalovánek


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem kvítko k omalování pro malá děcka. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Kvítko, online, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Květiny

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kvítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, pastelové tužky, umělecké tužky nebo tužky. Možností je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku kvítko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kvítkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy automobilů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Hot Wheels, Avengers, Harry Potter a nebo Tlapková patrola. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: houby, princezna, pes, koně nebo též vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek kvítka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů