Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kvítko k obarvování pro naše zlatíčka. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, obrázky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, ke stažení, Kvítko, k tisku, zdarma, online, k vybarvení, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Kvítko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s kvítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, křídy, voskovky, pera anebo fixy. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kvítko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kvítkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, křídy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířátka nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Adiboo, Avatar, Zhu Zhu Pets, Hot Wheels a Ferda mravenec. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, loď, raketa, koně nebo též plachetnice. Nechť omalovánka s kvítkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů