Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem kvítko k omalování pro děti. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, Květiny, k tisku, Kvítko, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kvítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, voskové tužky, uhly nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kvítko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kvítkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, zvířátka a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, druhy sportů či pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Angry birds, princezna Sofie, Požárník Sam, Bezzubka a nebo Spiderman. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: liška, loď, houby, auta a astronaut. Užijte si omalovánku kvítka, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů