Nej omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná kvítko k omalování pro malé caparty. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, zdarma, pro děti, Kvítko, obrázky, k tisku, k vytištění, Květiny, obrázek, k vybarvení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kvítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, tužky, pastelky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kvítko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kvítkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, uhlíky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, písmena nebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Hello Kitty, Anna a Elsa, Superman a nebo Pixel art. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, auto, dinosauři, sněhulák a koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kvítka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů