Nejoblíbenější


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítko k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem kvítko k vybarvení pro předškoláky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, online, k tisku, obrázek, k vybarvení, pro děti, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánka, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kvítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, zvýrazňovače, akrylové barvy či pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kvítko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, křídy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Fortnite, Rumcajs, 101 dalmatinů, Spiderman a Pan Včelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, princezna, draci a koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kvítkem líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů