Nejvyhledávanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvítko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kvítko k obarvování pro tatínky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, online, omalovánka, zdarma, zadarmo, pro děti

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Kvítko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s kvítkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, fixy, pastelky anebo fixky. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici dlouhá řada. Obrázek kvítko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kvítkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, druhy jídel a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Šmoulové, Kocour Garfield, Angelína balerína případně Požárník Sam. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, hasiči, vláček, princezna a psi. Ať si vaše dítko užije malování kvítka.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů