Nejlepší


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka globus k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná globus k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka globus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Globus - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Globus - A5            Omalovánka - Globus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Globus patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, Ostatní, ke stažení, zdarma, Globus, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Globus k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s globusem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, uhlíky, temperové barvy anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek globus lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s globusem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. zvýrazňovače, olejové pastely nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, hudební nástroje a pochopitelně i globus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, rostliny a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Budulínek, Křemílek a Vochomůrka, Superman, Zhu Zhu Pets a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, auto, astronaut, princezna případně miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek globusu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů