Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka globus k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem globus k obarvování pro holčičky. Omalovánka globus je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Globus - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Globus - A5            Omalovánka - Globus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Globus patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Globus, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, pro děti, obrázek, obrázky, Ostatní, omalovánky, k vytištění, omalovánka, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Globus k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s globusem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, umělecké tužky, fixy nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku globus lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s globusem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, kytky a pochopitelně i globus :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, písmena případně druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Monster High, Superčarodějnice, Toy Story, pes Pluto a nebo Kniha džunglí. Je však složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: liška, pes, mašinka, princezna nebo též lokomotiva. Ať omalovánka globus přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů