Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem dinosaur k vybarvování pro naše milé prcky. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Zvířata, ke stažení, zdarma, obrázky, Dinosaur, online, pro děti, k vybarvení, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, olejové pastely, pastelové tužky a nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Obrázek dinosaur lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různé sporty anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Ninjago, Medvídek Pú, Avatar, My little pony a pes Pluto. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, dinosauři, hasiči nebo též netopýr. Ať si vaše dítko užije malování dinosaura.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů