Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená dinosaur ke kreslení pro malé caparty. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, obrázek, Dinosaur, Zvířata, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, pastelky, fixy, propisovací tužky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka opravdu mnoho. Obrázek dinosaur lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například tempery, pastelky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lego, Kung Fu Panda, Tarzan, Bugs Bunny případně Mašinka Tomáš. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: Popeláři, piráti, loď, hasiči nebo také netopýr. Ať omalovánka dinosaur přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů