Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem dinosaur k obarvení pro nejmenší děti. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dinosaur, pro děti, online, k vytištění, obrázky, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, zdarma, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, grafitové tužky, tužky, voskovky nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dinosaur lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dinosaurem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, grafitové tužky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek a nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Harry Potter, Pan Včelka, Požárník Sam, Tarzan nebo Království lesních strážců. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, vláček, miminko, auto a astronaut. Ať omalovánka dinosaur přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů