Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem dinosaur k obarvení pro chlapce i dívky. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k tisku, k vybarvení, obrázky, obrázek, zdarma, Dinosaur, online, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, pastelky, uhly a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek dinosaur lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dinosaurem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Rumcajs, Medvídek Pú, Krteček, Frozen a nebo Budulínek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: auta, Santa Klaus, liška, plachetnice nebo auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s dinosaurem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů