Nejvyhledávanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dinosaur zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem dinosaur k omalování pro ženy. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, zadarmo, Dinosaur, omalovánky, k vybarvení, obrázky, omalovánka, k vytištění, zdarma, domalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, umělecké tužky, voskovky, olejové pastely a nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku dinosaur lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinosaurem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhly, umělecké tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, Stašpytlík, Lego friends, Roblox a Království lesních strážců. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: pes, drak, princezna, draci případně koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dinosaurem líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů