Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná dinosaur k vybarvení pro malé ratolesti. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, zdarma, Dinosaur, ke stažení, obrázek, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, obrázky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s dinosaurem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, uhly, grafitové tužky, uhlíky nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší vskutku mnoho. Obrázek dinosaur lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhly a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, druhy jídel a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Madagaskar, Pinocchio, Kung Fu Panda, Spiderman a Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, miminko, vláček, princezna či drak. Věříme, že se vám obrázek dinosaura bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů