Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dinosaur k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem dinosaur k obarvení pro dívky. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, omalovánky, k vytisknutí, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, Zvířata, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, pro děti, Dinosaur

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy, voskové tužky a nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro kluky k dispozici ohromné množství. Omalovánku dinosaur lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dinosaurem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, umělecké tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zaměstnání anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ninjago, Harley Quinn, Marvel Rocket, Stašpytlík a Budulínek. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: draci, mašinka, plachetnice, dinosauři či loď. Ať vám omalovánka dinosaur přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů