Nej pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dinosaur k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná dinosaur ke kreslení pro dívky. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, domalovánky, ke stáhnutí, online, dětské obrázky, k vybarvení, ke stažení, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, k vytištění, k tisku, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, pera, tužky nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek dinosaur lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dinosaurem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tempery, fixy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, květiny a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Plamínek a čtyřkoláci, Hannah Montana, Kim Possible případně Máša a medvěd. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, lokomotiva, auta, liška nebo též raketa. Ať si vaše dítko užije malování dinosaura.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů