Nejlepší


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem dinosaur k omalování pro nejmenší děti. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Dinosaur, zdarma, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, Zvířata, pro děti, ke stažení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Dinosaur k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, olejové pastely, uhlíky či tempery. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dinosaur lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dinosaurem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pera nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, sporty a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, Červená Karkulka, pes Pluto, Myška Minie a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, auta, liška, miminko a nebo vláček. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dinosaur.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů