Výběr obrázků


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem dinosaur k vybarvování pro ratolesti. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, pro děti, obrázek, Dinosaur, k tisku, zdarma, Zvířata, online, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaur k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, fixy, uhlíky a nebo tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku dinosaur lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s dinosaurem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zvířata anebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Stašpytlík, Locika, Lego, Batman a Zvonilka. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, piráti, Santa Klaus, koně či princezna. Ať omalovánka dinosaur přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů