Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dinosaur k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená dinosaur k obarvení pro holčičky i chlapečky. Kreslený dinosaur, resp. spíše parodie na veleještěra. Omalovánka dinosaur je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dinosaur - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dinosaur - A5            Omalovánka - Dinosaur - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dinosaur patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, obrázky, Zvířata, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Dinosaur, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Dinosaur k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dinosaurem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, křídy, uhly, uhlíky a nebo vodové barvy. Možností je pro kluky i holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dinosaur lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dinosaurem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, křídy nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i dinosaura :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka případně různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ledové království, Popelka, Harry Potter, Ratatouille anebo Příběh hraček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: pes, loď, princezna a princ, raketa a lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek dinosaura.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů