Doporučujeme


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kuřátka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kuřátka ke kreslení pro seniory. Omalovánka kuřátka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kuřátka - A5            Omalovánka - Kuřátka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázky, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky, omalovánka, Ptáci, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kuřátka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kuřátkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, pastelové tužky, tempery anebo pera. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kuřátka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kuřátkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i kuřátku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bakugan, Avatar, Paw patrol, Gormiti nebo Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: piráti, raketa, houby, princezna a princ případně dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kuřátkou líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů