Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kuřátka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kuřátka k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka kuřátka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřátka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kuřátka - A5            Omalovánka - Kuřátka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, Ptáci, elektronické omalovánky, zdarma, obrázek, k vytištění, dětské obrázky, obrázky, k vytisknutí, zadarmo, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kuřátka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kuřátkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, temperové barvy, voskové tužky nebo pastelové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kuřátka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kuřátkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například vodové barvy, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i kuřátku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, květiny a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Avatar, Lví král, Aladin, 101 dalmatinů či Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, houby, astronaut, Popeláři případně auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuřátka.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů