Nejhledanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřátka k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná kuřátka ke kreslení pro školáky. Omalovánka kuřátka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátka - A5            Omalovánka - Kuřátka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, online, pro děti, obrázky, k vytištění, ke stažení, k tisku, Kuřátka, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kuřátka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kuřátkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, tužky, propisovací tužky nebo pera. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kuřátka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kuřátkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kuřátku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, kytky a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bezzubka, Příšerky s.r.o., Tlapková patrola, Stašpytlík a Adiboo. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: pes, auta, princezna a princ, draci a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kuřátkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů