Nej šest


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kuřátka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kuřátka k vybarvení pro holky. Omalovánka kuřátka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kuřátka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátka - A5            Omalovánka - Kuřátka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, pro děti, obrázky, Kuřátka, k vytisknutí, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, Ptáci, omalovánka, k vytištění, k vybarvení, omalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kuřátka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kuřátkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, uhlíky, voskové tužky nebo fixy. Možností je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek kuřátka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kuřátkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii případně peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například fixky, uhly a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i kuřátku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jídla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Spongebob, Alf, Scooby Doo, Tlapková patrola případně Teletubbies. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, traktor, lokomotiva s vagónky, koně nebo též raketa. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kuřátky bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů