Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřátka k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem kuřátka k vybarvování pro holky. Omalovánka kuřátka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kuřátka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kuřátka - A5            Omalovánka - Kuřátka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Kuřátka, ke stažení, domalovánky, k vybarvení, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kuřátka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kuřátkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, voskové tužky, pastelky, olejové pastely nebo také fixky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek kuřátka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s kuřátkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, voskové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, lidské profese a pochopitelně i kuřátku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Hulk, Příšerky s.r.o., Tom a Jerry, Ratatouille nebo Požárník Sam. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: dinosauři, sněhulák, draci, loď nebo též Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kuřátka.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů