Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zámeček zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem zámeček k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka zámeček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zámeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zámeček - A5            Omalovánka - Zámeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zámeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, Budovy, online, obrázky, pro děti, Zámeček, ke stažení, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zámeček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se zámečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, tužky, fixy případně křídy. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek zámeček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se zámečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, grafitové tužky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i zámeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, zaměstnání a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příběh hraček, Simpsonovi, Avatar, Příšerky s.r.o. či My little pony. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, plachetnice, vláček, draci a nebo čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zámeček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů