Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zámeček zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem zámeček k obarvení pro děti. Omalovánka zámeček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zámeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zámeček - A5            Omalovánka - Zámeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zámeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, pro děti, obrázky, k vytištění, ke stažení, obrázek, k tisku, online, Budovy, Zámeček, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zámeček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se zámečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, umělecké tužky, zvýrazňovače, pastelky nebo též tempery. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku zámeček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se zámečkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, umělecké tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i zámeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, květiny anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ratatouille, Princezna Leonora, Želvy Ninja, Flintstoneovi či Astroboy. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: pes, čert, drak, princezna případně miminko. Nechť vám omalovánka se zámečkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů