Nej pět


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zámeček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem zámeček k vybarvování pro prcky. Omalovánka zámeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zámeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zámeček - A5            Omalovánka - Zámeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zámeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, Zámeček, dětské obrázky, omalovánka, domalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, Budovy, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Zámeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se zámečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixy, voskové tužky, grafitové tužky anebo pera. Možností je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku zámeček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se zámečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i zámeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků či druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, IronMan, Aladin, Zootropolis a Flintstoneovi. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, auto, miminko, auta a nebo hasiči. Nechť omalovánka se zámečkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů