Nejoblíbenější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zámeček zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem zámeček k obarvení pro předškoláky. Omalovánka zámeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zámeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Zámeček - A5            Omalovánka - Zámeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zámeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, zdarma, vymalovánky, online, k vybarvení, elektronické omalovánky, zadarmo, k vytisknutí, k tisku, omalovánka, Budovy, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zámeček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka se zámečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, voskovky, uhly nebo pastelky. Možností je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek zámeček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se zámečkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, grafitové tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i zámeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Teletubbies, Mimoni, Hledá se Nemo případně Astroboy. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: slon, drak, hasiči, plachetnice anebo liška. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku zámeček.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů