Doporučujeme


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sobi k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená sobi ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka sobi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, Sobi, ke stáhnutí, ke stažení, pro děti, k vybarvení, omalovánky, obrázek, zdarma, Vánoce, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s sobi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, temperové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky či křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro ženy vskutku mnoho. Omalovánku sobi lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sobi má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, hudební nástroje a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Mickey mouse, Včelka Mája, Princezna a žabák, Toy Story a Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna, sněhulák, kočka anebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek sobů bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů