Top obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem sobi ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka sobi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, k tisku, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Sobi, k vytištění, Vánoce

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s sobi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, temperové barvy, tempery nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti fakt mnoho Obrázek sobi lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sobi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, kytky případně zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Shrek, Fifi z Květíkova, Včelka Mája, Ninjago či Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, drak, auto, princezna a princ nebo též Popeláři. Ať si vaše dítě užije obrázek sobů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů