Top omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem sobi k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka sobi je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, omalovánka, dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, obrázek, k vybarvení, online, Sobi, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, obrázky, Vánoce, omalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, uhly, uhlíky nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek sobi lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s sobi má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pera, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky či různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Astroboy, Bezzubka, Na vlásku, Želvy Ninja a Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva, piráti, astronaut a princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku sobů.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů