Nej šest


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka sobi k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená sobi k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka sobi je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky, zadarmo, obrázky, pro děti, ke stažení, k vytištění, ke stáhnutí, Sobi, online, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhly, temperové barvy, umělecké tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku sobi lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s sobi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, uhly případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, lidské profese anebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Among Us, Želvy Ninja, Tlapková patrola, U nás na farmě či Máša a medvěd. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auto, traktor, princezna a princ nebo také lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka sobů bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů