Nejstahovanější


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sobi k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná sobi k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka sobi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Sobi, k vybarvení, obrázek, omalovánka, online, k vytištění, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zdarma, zadarmo, omalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, grafitové tužky, umělecké tužky, propisovací tužky a olejové pastely. Potřeb na malování je pro starší děti fakt mnoho Obrázek sobi lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s sobi má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, grafitové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, různá zvířata a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různá zvířátka nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Zvonilka, Princezna a žabák, Flintstoneovi, Harley Quinn či Among Us. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, miminko, drak a koně. Ať si vaše dítě užije omalovánku sobů.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů