Nejlepší


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem sobi k vybarvení pro malé děti. Omalovánka sobi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Sobi, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, Vánoce, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sobi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, tužky, pastelky nebo zvýrazňovače. Možností je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek sobi lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s sobi má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, křídy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Hello Kitty, Pixel art, Požárník Sam, Harley Quinn a nebo Spiderman. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, auta, mašinka, čert případně Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sobi líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů