Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem sobi k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka sobi je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, ke stažení, Sobi, k tisku, pro děti, obrázek, Vánoce, k vybarvení, online, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sobi k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s sobi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, zvýrazňovače, olejové pastely, tempery a vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek sobi lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sobi má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, zvýrazňovače či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Pinocchio, Blesk McQueen, Pošťák Pat nebo také Mickey mouse. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, Santa Klaus, drak a nebo čert. Ať si vaše dítko užije malování sobů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů