Nej obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem sobi k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka sobi je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, online, obrázky, zdarma, Vánoce, pro děti, ke stažení, Sobi, k vytištění

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s sobi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, pastelové tužky, voskovky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek sobi lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sobi má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, uhlíky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy pes Pluto, Astroboy, Spiderman, Furby či Monster High. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, princezna, plachetnice, kočka nebo také sněhulák. Věříme, že se vám obrázek sobů bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů