Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná sobi k omalování pro chlapce. Omalovánka sobi je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, pro děti, k tisku, obrázek, Sobi, dětské obrázky, domalovánky, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, zadarmo, Vánoce, zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sobi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, propisovací tužky, tužky a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek sobi lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sobi má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhly, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jídla anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Krteček, Frozen, Brawl stars, Hulk nebo též Medvídek Pú. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: princezna, raketa, vláček, lokomotiva s vagónky případně houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sobů.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů