Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená sobi k obarvování pro školáky. Omalovánka sobi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vytisknutí, online, pro děti, obrázek, ke stažení, Vánoce, k vybarvení, obrázky, Sobi, k tisku

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, pastelové tužky, propisovací tužky nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek sobi lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s sobi má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixky, voskové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, sporty a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Chuggington, Krteček, Požárník Sam, Madagaskar či Ratatouille. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: piráti, princezna, auta, loď anebo raketa. Nechť omalovánka s sobi přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů