Nej obrázky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná sobi ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka sobi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zdarma, Vánoce, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, k vytisknutí, Sobi, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s sobi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixky, voskové tužky, uhlíky či pera. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku sobi lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sobi má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, fixky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, květiny případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Indiana Jones, Bořek stavitel, Tom a Jerry, Šmoulové anebo Pinocchio. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, slon, koně, dinosauři a princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sobi.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů