Nejstahovanější


Omalovánka Rakety určená k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem sobi k obarvování pro malé caparty. Omalovánka sobi je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Vánoce, online, Sobi, k vytisknutí, obrázky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sobi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, tempery, křídy či zvýrazňovače. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sobi lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s sobi má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskovky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lví král, Anna a Elsa, Princezna a žabák, Fortnite a Shimmer a Shine. Je však těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: raketa, loď, Popeláři, plachetnice a draci. Věříme, že se vám obrázek sobů bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů