Doporučujeme


Omalovánka budovy k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka koně k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená koně k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka koně je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koně - A5            Omalovánka - Koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koně, omalovánky, Zvířata, zadarmo, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázek, online, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Koně k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskové tužky, fixy, fixky nebo též křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku koně lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s koní má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, zrak dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, kytky a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Teletubbies, Among Us, Pinocchio, Ledové království nebo také Kung Fu Panda. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: vláček, liška, princezna, traktor nebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování koně.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů