Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená vánoční stromeček k obarvení pro děti. Omalovánka vánoční stromeček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, online, Vánoce, obrázek, Vánoční stromeček, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s vánočním stromečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, pastelky, grafitové tužky případně olejové pastely. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Obrázek vánoční stromeček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vánočním stromečkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí či oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Kačer Donald, Bořek stavitel, Pixel art či panenka Winx. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: loď, sněhulák, princezna a princ, koně nebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vánoční stromeček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů