Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem vánoční stromeček k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka vánoční stromeček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoční stromeček, obrázky, online, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Vánoce

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vánočním stromečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, akrylové barvy, olejové pastely nebo též tempery. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek vánoční stromeček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vánočním stromečkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, pastelky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, písmena a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Zootropolis, Gormiti, Bugs Bunny, Lego a Jak vycvičit draka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, netopýr, auta případně princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s vánočním stromečkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů