Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem vánoční stromeček k obarvení pro starší děti. Omalovánka vánoční stromeček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, omalovánka, obrázky, zadarmo, zdarma, dětské obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky, Vánoce

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční stromeček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s vánočním stromečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, olejové pastely, voskovky, fixy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek vánoční stromeček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vánočním stromečkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, olejové pastely nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, pohádkové postavy a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hulk, Batman, Scooby Doo, Sněhurka a Příběh hraček. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, piráti, hasiči, liška nebo též traktor. Nechť omalovánka s vánočním stromečkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů