Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka vánoční stromeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem vánoční stromeček k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka vánoční stromeček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, online, domalovánky, elektronické omalovánky, Vánoční stromeček, obrázky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, pro děti, vymalovánky, dětské obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vánočním stromečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, propisovací tužky, uhly a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vánoční stromeček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vánočním stromečkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, tempery případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Shrek, Želvy Ninja, Jak vycvičit draka, Rio a Lego. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, Santa Klaus, drak, čert a koně. Ať si vaše dítko užije malování vánočního stromečku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů