Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem vánoční stromeček k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka vánoční stromeček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Vánoční stromeček, k vytištění, k vybarvení, online, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, Vánoce, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Vánoční stromeček k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s vánočním stromečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky anebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek vánoční stromeček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vánočním stromečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, pastelky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, postavy z pohádek či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Želvy Ninja, Kamarád Timmy, Bratz panenky nebo Kim Possible. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, houby, vláček nebo také mašinka. Ať vám omalovánka vánoční stromeček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů