Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vánoční stromeček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem vánoční stromeček k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka vánoční stromeček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky, ke stažení, Vánoční stromeček, dětské obrázky, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vánočním stromečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, olejové pastely, propisovací tužky případně uhly. Pomůcek na malování je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku vánoční stromeček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s vánočním stromečkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například voskovky, pastelové tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Jak vycvičit draka, Flintstoneovi, Zhu Zhu Pets nebo též Indiana Jones. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, loď, Popeláři či hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vánoční stromeček.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů