Nejoblíbenější


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka vánoční stromeček k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem vánoční stromeček k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka vánoční stromeček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromeček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Vánoční stromeček - A5            Omalovánka - Vánoční stromeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromeček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, online, domalovánky, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky, zdarma, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, omalovánky, vymalovánky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční stromeček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vánočním stromečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, tempery, pastelky a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici široká škála. Obrázek vánoční stromeček lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vánočním stromečkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, křídy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i vánoční stromeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, jídla či dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Ninjago, princezna Sofie, Budulínek, Among Us a Piráti z Karibiku. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: houby, princezna a princ, auto, hasiči nebo též miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s vánočním stromečkem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů