Top šest


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 6 k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Kniha Genesis 6 k omalování pro nejmenší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 4:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 6 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, Kniha Genesis 6, ke stáhnutí, omalovánka, obrázek, ke stažení, zadarmo, pro děti, online, vymalovánky, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, olejové pastely, tempery, pastelky a nebo fixky. Malovacích potřeb je pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 6 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Kniha Genesis 6 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, olejové pastely nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i Kniha Genesis 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy ptáků anebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Lví král, Rákosníček, Budulínek, Batman případně Power Strangers. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: pes, lokomotiva, astronaut, houby nebo také netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 6.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů