Nej omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem holka k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka holka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Holka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holka - A5            Omalovánka - Holka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, Lidé, k vytištění, ke stažení, online, obrázek, zdarma, k vybarvení, Holka, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Holka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s holkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, zvýrazňovače, křídy, grafitové tužky nebo též tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku holka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s holkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, zvýrazňovače a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i holku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Duhová nevěsta, Ninjago, Minecraft a Tlapková patrola. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, koně, princezna, pes či plachetnice. Nechť omalovánka s holkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů