Nejvyhledávanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem holka k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka holka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Holka - A5            Omalovánka - Holka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, zadarmo, domalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, ke stažení, Holka, Lidé, online, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Holka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s holkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, tempery, pastelky nebo také pera. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek holka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, uhly nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, písmena a pochopitelně i holku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jídla a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Zvonilka, Monster High, Příběh hraček, Indiana Jones anebo Sněhurka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme k uložení jsou: auta, hasiči, plachetnice, kočka nebo drak. Nechť omalovánka s holkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů