Nejhledanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem holka k vybarvování pro tatínky. Omalovánka holka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holka - A5            Omalovánka - Holka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Holka, obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, k vytisknutí, online, vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky, k vybarvení, ke stažení, zadarmo, k tisku, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Holka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s holkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, vodové barvy, pera, voskové tužky nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku holka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s holkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, vodové barvy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i holku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, čísla nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Superman, Zhu Zhu Pets, Máša a medvěd, Stašpytlík anebo Zootropolis. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, Santa Klaus, raketa, traktor a netopýr. Nechť omalovánka s holkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů