Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» K tisku
» Online
Top šest


Omalovánka Rakety určená k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holka k vytisknutí

Omalovánka se jménem holka ke kreslení pro maminky. Omalovánka holka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Holka - A5            Omalovánka - Holka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, online, pro děti, zadarmo, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, domalovánky, omalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Holka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s holkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, umělecké tužky, voskové tužky a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici pestrá škála. Obrázek holka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s holkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, květiny a pochopitelně i holku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, kytky nebo též rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Grinch, princezna Sofie, Tlapková patrola nebo také Medvědí bratři. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, koně, Santa Klaus, auto a nebo princezna. Věříme, že se vám obrázek holky bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů