Nejvyhledávanější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka holka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem holka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka holka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Holka - A5            Omalovánka - Holka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Lidé, k vytištění, k vybarvení, vymalovánky, pro děti, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí, dětské obrázky, zdarma, zadarmo, omalovánka, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Holka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s holkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače, pastelky nebo též vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku holka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s holkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i holku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Aladin, panenka Winx, Bob a Bobek, Kocour Garfield a Harley Quinn. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: raketa, astronaut, drak, slon a nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holka.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů