Nejlepší


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pustý ostrov k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená pustý ostrov k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka pustý ostrov je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pustý ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pustý ostrov - A5            Omalovánka - Pustý ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pustý ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, obrázek, ke stažení, Pustý ostrov, Ostatní, domalovánky, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, omalovánky, k vybarvení, pro děti, zadarmo

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pustý ostrov k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pustým ostrovem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, pastelky, grafitové tužky, křídy nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici ohromující množství. Obrázek pustý ostrov lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pustým ostrovem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i pustý ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Chuggington, Na vlásku, Šmoulové, Dumbo a Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, auta, princezna, auta nebo též vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pustým ostrovem líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů