Doporučené


Omalovánka tenistky

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pustý ostrov k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem pustý ostrov ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka pustý ostrov je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pustý ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pustý ostrov - A5            Omalovánka - Pustý ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pustý ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Pustý ostrov, obrázky, ke stažení, Ostatní, online, zdarma, obrázek, pro děti, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pustý ostrov k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s pustým ostrovem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, grafitové tužky, umělecké tužky, akrylové barvy a uhly. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pustý ostrov lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pustým ostrovem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, grafitové tužky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i pustý ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata či sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Budulínek, Roblox, Frozen, Ninjago a nebo Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, astronaut, auta, hasiči a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pustý ostrov.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů