Nejlepší


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pustý ostrov k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem pustý ostrov k obarvení pro učitelky. Omalovánka pustý ostrov je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pustý ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pustý ostrov - A5            Omalovánka - Pustý ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pustý ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, ke stažení, obrázky, vymalovánky, k tisku, zdarma, zadarmo, k vybarvení, obrázek, pro děti, Ostatní, domalovánky, omalovánky, dětské obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pustý ostrov k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pustým ostrovem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, fixky, voskové tužky a voskovky. Možností je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pustý ostrov lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pustým ostrovem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač či peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhlíky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, čísla a pochopitelně i pustý ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kačer Donald, Blesk McQueen, Kung Fu Panda, Budulínek či Anna a Elsa. Je ale složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, auta, slon, mašinka nebo také lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka pustý ostrov přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů