Top omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pustý ostrov k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem pustý ostrov k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka pustý ostrov je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pustý ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pustý ostrov - A5            Omalovánka - Pustý ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pustý ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Pustý ostrov, k vybarvení, Ostatní, obrázky, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k tisku, online, k vytištění, obrázek, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pustý ostrov k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pustým ostrovem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, voskové tužky, tempery a voskovky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek pustý ostrov lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pustým ostrovem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pera, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, pohádkové postavy a pochopitelně i pustý ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Equestria Girls, Hot Wheels, Anna a Elsa, Lví král případně Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, hasiči, raketa, princezna a princ či loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pustým ostrovem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů