Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pustý ostrov k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem pustý ostrov k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka pustý ostrov je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pustý ostrov - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pustý ostrov - A5            Omalovánka - Pustý ostrov - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pustý ostrov patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, vymalovánky, ke stažení, Pustý ostrov, obrázek, online, k vybarvení, zdarma, pro děti, ke stáhnutí, k tisku, omalovánka, obrázky, dětské obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Pustý ostrov k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pustým ostrovem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, voskovky, grafitové tužky případně zvýrazňovače. Možností je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pustý ostrov lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pustým ostrovem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, fixky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i pustý ostrov :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ben 10, Pat a Mat, Pejsek a kočička, Flintstoneovi a Power Strangers. Je ale velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, Santa Klaus, astronaut, miminko nebo též čert. Ať omalovánka pustý ostrov přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů