Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Dětská omalovánka nazvaná hasič k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka hasič je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Lidé, k vybarvení, online, k vytisknutí, k vytištění, Hasič, obrázky, pro děti, obrázek, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Hasič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s hasičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, uhly, umělecké tužky případně voskové tužky. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hasič lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hasičem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, jídla a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Frozen, Harley Quinn, Lego či Ledové království. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, lokomotiva s vagónky, pes, netopýr a nebo drak. Ať omalovánka hasič přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů