Doporučujeme


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem hasič k omalování pro děti. Omalovánka hasič je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázek, obrázky, k vytištění, Hasič, k vytisknutí, pro děti, Lidé, zdarma, k tisku, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hasičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, fixky, temperové barvy a zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hasič lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hasičem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, grafitové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různá zvířátka a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Rio, Brawl stars, Power Strangers, Kuře Calimero nebo také Shrek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: loď, houby, auto, koně nebo též pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hasičem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů