Nej obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka hasič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem hasič k vybarvování pro děti. Omalovánka hasič je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, zadarmo, omalovánka, pro děti, Hasič, k tisku, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, omalovánky, domalovánky, obrázek, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hasičem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, tužky, olejové pastely a uhly. Pomůcek na malování je pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hasič lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hasičem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například zvýrazňovače, tempery a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Adiboo, pes Pluto, Among Us, Avatar případně Kniha džunglí. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: kočka, koně, drak, pes nebo též netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hasič.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů