Výběr omalovánek


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná hasič k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka hasič je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zdarma, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Hasič, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázek, online, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Hasič k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hasičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, fixy, voskovky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Obrázek hasič lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hasičem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, zvýrazňovače nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ninjago, Myška Minie, Brawl stars nebo Equestria Girls. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, čert, pes, auta a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hasič.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů