Nejstahovanější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem hasič k obarvení pro malé caparty. Omalovánka hasič je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, Lidé, Hasič, k vytištění, zdarma, online, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hasičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, křídy, fixy či zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Obrázek hasič lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hasičem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, lidské profese a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy sportů nebo také písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Lví král, Hledá se Nemo, Frozen nebo princezna Sofie. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, traktor, pes, astronaut nebo též astronaut. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka hasiče bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů