Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná hasič k omalování pro starší děti. Omalovánka hasič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, Lidé, obrázky, k vytištění, obrázek, k vybarvení, zdarma, k tisku, Hasič

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Hasič k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s hasičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, umělecké tužky, temperové barvy anebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Obrázek hasič lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hasičem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, pastelové tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Hledá se Nemo, Zvonilka, Spiderman nebo pes Pluto. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: kočka, princezna a princ, miminko, lokomotiva s vagónky případně netopýr. Ať si vaše dítko užije malování hasiče.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů