Nejhledanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka hasič k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná hasič ke kreslení pro holky. Omalovánka hasič je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, online, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, Lidé, omalovánka, Hasič, obrázek, omalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hasičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, akrylové barvy, voskové tužky případně fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici ohromné množství. Obrázek hasič lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hasičem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, křídy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Batman, panenka Winx, Bezzubka, Kačer Donald a nebo Mimoni. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, netopýr, Popeláři, traktor anebo houby. Věříme, že se vám obrázek hasiče bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů