Nejoblíbenější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem hasič k obarvení pro malé caparty. Omalovánka hasič je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Hasič, online, Lidé, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hasičem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky, uhly a pastelky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek hasič lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hasičem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, písmena případně různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Šmoulové, Bezzubka, Anna a Elsa, Superčarodějnice a Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, plachetnice, princezna či kočka. Věříme, že se vám obrázek hasiče bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů