Nej obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hasič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená hasič k obarvování pro učitelky. Omalovánka hasič je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Hasič, ke stažení, zadarmo, k vytištění, obrázky, k tisku, Lidé, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, dětské obrázky, pro děti, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hasičem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tužky, vodové barvy, uhlíky a nebo fixky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku hasič lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hasičem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Legenda o Mulan, Plamínek a čtyřkoláci, Příšerky s.r.o., Život brouka anebo Princezna Leonora. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, sněhulák, Popeláři nebo také dinosauři. Věříme, že se vám obrázek hasiče bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů