Nejstahovanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květ růže k vytisknutí

Dětská omalovánka označená květ růže k vybarvení pro holky. Růže je nádherná Kytičky. Vybarvěte si květ růže právě teď. Omalovánka květ růže je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květ růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květ růže - A5            Omalovánka - Květ růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, omalovánky, ke stažení, Květiny, Květ růže, k vytištění, k vybarvení, k tisku, vymalovánky, zdarma, obrázek, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Květ růže k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s květ růží je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, tempery, vodové barvy nebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku květ růže lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s květ růží má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, uhly a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i květ růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Dumbo, Madagaskar, Budulínek, King Kong případně Fortnite. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, Santa Klaus, netopýr, dinosauři nebo také sněhulák. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květ růže.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů