Výběr obrázků


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květ růže k vytisknutí

Omalovánka s názvem květ růže k obarvení pro děti. Růže je nádherná Kytičky. Vybarvěte si květ růže právě teď. Omalovánka květ růže je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květ růže - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květ růže - A5            Omalovánka - Květ růže - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květ růže patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květ růže, Květiny, online, k tisku, obrázky, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Květ růže k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s květ růží je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, temperové barvy, pera, fixky a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku květ růže lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s květ růží má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, zvířátka a pochopitelně i květ růži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, písmenka a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Červená Karkulka, princezna Sofie, Tom a Jerry, Locika nebo také Bezzubka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: koně, traktor, netopýr, draci případně miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květ růže.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů