Nejlepší


Obrázek raketoplánu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem písmeno P ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, ke stažení, k vybarvení, Znaky, obrázky, zdarma, k vytisknutí, Písmeno P, k vytištění, obrázek, k tisku, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, voskovky, fixky nebo též uhly. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku písmeno P lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmeno P má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pastelové tužky, vodové barvy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Kocour Garfield, Scooby Doo, Sněhurka a Včelka Mája. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, hasiči, auto anebo netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno P.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů