Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná písmeno P k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno P je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno P, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázek, k tisku, online, obrázky, Znaky, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno P k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskové tužky, fixy, temperové barvy či zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno P lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno P má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, čísla a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Bezzubka, Plants vs. Zombies, Aladin a Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, plachetnice, Popeláři, princezna a princ a mašinka. Ať si vaše dítko užije malování písmeno P.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů