Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka písmeno P k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená písmeno P k vybarvení pro malé děti. Omalovánka písmeno P je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, vymalovánky, Znaky, obrázek, online, obrázky, zdarma, zadarmo, k tisku, ke stáhnutí, pro děti, Písmeno P, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, pera, fixy či tempery. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno P lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmeno P má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, propisovací tužky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířata nebo též květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Zvonilka, Roblox, Ratatouille, Furby a Fortnite. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: auta, raketa, lokomotiva s vagónky, hasiči a nebo vláček. Ať si vaše dítko užije malování písmeno P.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů