Nejhledanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem písmeno P ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka písmeno P je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, zdarma, ke stažení, online, Znaky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázky, obrázek, Písmeno P

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pastelky, fixky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno P lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmeno P má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. vodové barvy, pastelky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje nebo také písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Littlest Pet Shop, Kniha džunglí, Aladin a Teletubbies. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, koně, astronaut, piráti a kočka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmeno P líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů