Nejhledanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem písmeno P k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka písmeno P je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázek, Písmeno P, Znaky, k vytisknutí, pro děti, online, ke stažení, obrázky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy, vodové barvy a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno P lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmeno P má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, písmena a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jídla anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hot Wheels, Duhová nevěsta, Paw patrol, Plants vs. Zombies a Monster high. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, liška, Santa Klaus, slon či drak. Nechť omalovánka s písmeno P přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů