Nejvyhledávanější


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem písmeno P ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázek, dětské obrázky, zdarma, k vybarvení, Písmeno P, obrázky, Znaky, k vytištění, omalovánka, omalovánky, online, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, uhly, fixy či pastelové tužky. Možností je pro holky vskutku mnoho. Obrázek písmeno P lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmeno P má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, zvýrazňovače případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, jídla a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, kytky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Dumbo, Angry birds, Gormiti, Ledové království a Lion King. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: astronaut, draci, netopýr, drak a nebo čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno P.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů