Nej obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná písmeno P k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno P je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno P, online, obrázek, obrázky, pro děti, Znaky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zdarma, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, uhly, pastelky nebo voskovky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno P lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno P má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pera, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, sporty a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, hudební nástroje případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Stašpytlík, Bob a Bobek, Mickey mouse či Hledá se Nemo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, astronaut, plachetnice, dinosauři a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije omalovánku písmeno P.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů