Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno P k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem písmeno P k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, Znaky, vymalovánky, omalovánky, online, domalovánky, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí, obrázky, dětské obrázky, omalovánka, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, voskovky, grafitové tužky anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici ohromující množství. Obrázek písmeno P lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmeno P má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, jídla a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, zaměstnání lidí případně lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Aladin, Angelína balerína, panenka Winx a Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, Popeláři, drak, mašinka nebo houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno P.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů