Výběr omalovánek


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem písmeno P k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka písmeno P je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma, k tisku, online, pro děti, Písmeno P, Znaky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, fixky, propisovací tužky nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro starší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno P lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmeno P má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelky, akrylové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kuře Calimero, IronMan, Lví hlídka, Indiana Jones nebo též Hulk. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: slon, miminko, princezna, koně nebo také dinosauři. Věříme, že se vám obrázek písmeno P bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů