Nejvyhledávanější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem písmeno P k omalování pro chlapečky. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Písmeno P, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, pro děti, zadarmo, k tisku, zdarma, ke stažení, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmeno P je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, uhly, grafitové tužky, akrylové barvy a voskové tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno P lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmeno P má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, oči dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například fixy, uhly či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, květiny a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Teletubbies, Ledové království, Duhová nevěsta případně Ratatouille. Je však problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, slon, houby, piráti nebo auta. Ať vám omalovánka písmeno P přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů