Nejoblíbenější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem písmeno P k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Písmeno P, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmeno P je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tempery, vodové barvy, temperové barvy a pastelky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku písmeno P lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmeno P má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Madagaskar, Ferda mravenec, Bratz panenky a nebo Plants vs. Zombies. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, liška, vláček, netopýr případně slon. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka písmeno P bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů