Doporučené


Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno P k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná písmeno P k obarvení pro kluky. Omalovánka písmeno P je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, Znaky, pro děti, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánka, ke stažení, zadarmo, domalovánky, omalovánky, k tisku, obrázky, Písmeno P

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmeno P je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, zvýrazňovače, fixy či fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek písmeno P lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmeno P má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, umělecké tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, různé sporty a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, písmena a nebo kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Power Rangers, Pat a Mat, princezna Sofie, Myška Minie a Pixel art. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: miminko, raketa, kočka, piráti anebo netopýr. Nechť vám omalovánka s písmeno P přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů