Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno P zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem písmeno P k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka písmeno P je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno P - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno P - A5            Omalovánka - Písmeno P - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno P patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, Písmeno P, obrázky, ke stažení, pro děti, k tisku, k vybarvení, Znaky, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno P k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmeno P je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, uhlíky, olejové pastely a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno P lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmeno P má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhly, pastelové tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, kytky a pochopitelně i písmeno P :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Chuggington, Doba ledová, Gumídci a Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, raketa, drak, liška anebo loď. Nechť omalovánka s písmeno P přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů