Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Geometrické tvary ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Geometrické tvary je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, Geometrické tvary, Ostatní, online, ke stažení, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Geometrické tvary k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Geometrické tvary je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky, fixy nebo voskové tužky. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Geometrické tvary lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Geometrické tvary má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, grafitové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, různá zvířátka a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Toy Story, panenka Winx, Zootropolis, Budulínek a Avengers. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, princezna a princ, Santa Klaus, auta a psi. Užijte si omalovánku Geometrické tvary, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů