Top pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Geometrické tvary k omalování pro kluky a holky. Omalovánka Geometrické tvary je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, online, Ostatní, pro děti, k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Geometrické tvary, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Geometrické tvary k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Geometrické tvary je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, křídy, pastelové tužky, umělecké tužky anebo pera. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku Geometrické tvary lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Geometrické tvary má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, křídy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, písmenka a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Spiderman, Stašpytlík, Gormiti, Ledové království případně Pixel art. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: psi, lokomotiva, miminko, vláček a princezna. Ať vám omalovánka Geometrické tvary přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů