Výběr omalovánek


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka geometrické tvary k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Geometrické tvary k vybarvování pro tatínky. Omalovánka Geometrické tvary je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, omalovánky, pro děti, k tisku, domalovánky, ke stažení, online, obrázky, zdarma, dětské obrázky, Geometrické tvary, k vytisknutí, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Geometrické tvary je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tempery, pera, grafitové tužky nebo též propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici široká škála. Omalovánku Geometrické tvary lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Geometrické tvary má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, tempery nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, rostliny a nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Naruto, Bambi, Boule a Bill, Kamarád Timmy a Action man. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: koně, liška, sněhulák, vláček či traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Geometrické tvary.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů