Nejvyhledávanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Geometrické tvary k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka Geometrické tvary je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Geometrické tvary, obrázek, k vybarvení, Ostatní, k tisku, obrázky, k vytištění, pro děti, online, ke stažení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Geometrické tvary k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Geometrické tvary je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Geometrické tvary lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Geometrické tvary má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixy, pastelové tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Locika, Angelína balerína, Harry Potter, Hulk a Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: liška, astronaut, vláček, Santa Klaus a draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Geometrické tvary.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů