Top obrázky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Geometrické tvary ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Geometrické tvary je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, k vytisknutí, ke stažení, Geometrické tvary, Ostatní, k vytištění, obrázek, zdarma, k tisku, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Geometrické tvary je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, zvýrazňovače, křídy případně umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek Geometrické tvary lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Geometrické tvary má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, fixky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, čísla a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, pohádkové postavy a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Doba ledová, Alf, Mašinka Tomáš a Gormiti. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: auta, sněhulák, mašinka, piráti nebo traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Geometrické tvary.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů