Top obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná Geometrické tvary k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka Geometrické tvary je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, online, k tisku, obrázky, Geometrické tvary, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, obrázek, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Geometrické tvary k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Geometrické tvary je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, tempery, pera nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Geometrické tvary lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Geometrické tvary má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, elektřinu a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, různé sporty a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Na vlásku, Mickey mouse, My little pony, Simpsonovi a nebo Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, slon, houby, auta nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Geometrické tvary.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů