Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka geometrické tvary k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná Geometrické tvary k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Geometrické tvary je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Geometrické tvary - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Geometrické tvary - A5            Omalovánka - Geometrické tvary - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Geometrické tvary patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Geometrické tvary, obrázek, k tisku, Ostatní, zdarma, obrázky, online, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Geometrické tvary k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Geometrické tvary je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, fixy, zvýrazňovače, propisovací tužky případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Geometrické tvary lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Geometrické tvary má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například křídy, fixy nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i Geometrické tvary :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Příběh hraček, Ferda mravenec, Kocour Garfield a Alf. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, kočka, koně, loď nebo též princezna. Užijte si omalovánku Geometrické tvary, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů