Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka kolařka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kolařka ke kreslení pro děti. Omalovánka kolařka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolařka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolařka - A5            Omalovánka - Kolařka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolařka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stáhnutí, Kolařka, obrázky, Lidé, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stažení, online, zadarmo, obrázek, omalovánka, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kolařka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kolařkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely, propisovací tužky nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kolařka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kolařkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, zvýrazňovače nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i kolařku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Lví král, Lion King, Šmoulové, Superčarodějnice a Kung Fu Panda. Je však nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, houby, netopýr, hasiči nebo také dinosauři. Ať omalovánka kolařka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů