Nejstahovanější


Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolařka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená kolařka k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka kolařka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolařka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolařka - A5            Omalovánka - Kolařka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolařka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, zadarmo, Lidé, online, dětské obrázky, obrázek, k tisku, Kolařka, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, elektronické omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Kolařka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kolařkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, vodové barvy, pastelové tužky, uhly nebo též uhlíky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku kolařka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kolařkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixky, vodové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, lidské profese a pochopitelně i kolařku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, květiny a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Furby, Kamarád Timmy, Zvonilka, Super Mario anebo Bakugan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, princezna, sněhulák, plachetnice a nebo miminko. Ať si vaše dítko užije malování kolařky.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů