Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná květák k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka květák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květák - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květák - A5            Omalovánka - Květák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květák patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, Květák, k tisku, k vytištění, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, online, Jídlo, obrázky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Květák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s květákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelky, fixy, pastelové tužky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky vskutku velmi mnoho. Obrázek květák lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s květákem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i květák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, různé kytky nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ratatouille, Křemílek a Vochomůrka, Toy Story, Bambi nebo také Equestria Girls. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, princezna, miminko, astronaut a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku květák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů