Doporučujeme


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květák zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem květák k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka květák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květák - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květák - A5            Omalovánka - Květák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květák patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, obrázky, k tisku, domalovánky, ke stáhnutí, online, pro děti, ke stažení, dětské obrázky, omalovánky, Květák, Jídlo, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Květák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s květákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, akrylové barvy, temperové barvy a voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku květák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s květákem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, voskové tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i květák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Na vlásku, Kniha džunglí, Jonas Brothers, Scooby Doo či Hot Wheels. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: pes, princezna, astronaut, lokomotiva s vagónky a princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s květákem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů