Nejstahovanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květák k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná květák k vybarvení pro děti. Omalovánka květák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květák - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květák - A5            Omalovánka - Květák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květák patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, omalovánka, k vybarvení, k tisku, dětské obrázky, zdarma, ke stáhnutí, Jídlo, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Květák, online, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Květák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s květákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, uhlíky, pastelové tužky, pastelky případně propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku květák lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s květákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, uhlíky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, hudební nástroje a pochopitelně i květák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířata a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Harley Quinn, Panenka Barbie, Plamínek a čtyřkoláci a Peter Pan. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: vláček, dinosauři, hasiči, auta anebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka květáku bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů