Výběr omalovánek


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem květák ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka květák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Květák - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Květák - A5            Omalovánka - Květák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květák patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Jídlo, k vytištění, obrázek, zdarma, online, k vybarvení, k tisku, pro děti, Květák, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Květák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s květákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, pastelové tužky, pastelky a tužky. Malovacích potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku květák lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. křídy, temperové barvy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, písmenka a pochopitelně i květák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, čísla nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy My little pony, Mickey mouse, Hello Kitty, Flintstoneovi nebo také Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, loď, psi, dinosauři anebo draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s květákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů