Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka balalajka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk nazvaná balalajka k obarvování pro slečny. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, dětské obrázky, omalovánka, vymalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, pro děti, zadarmo, k vybarvení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, temperové barvy, fixy, pastelky anebo křídy. Možností je dnes pro tatínky k dispozici pestrá škála. Omalovánku balalajka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s balalajkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, temperové barvy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, lidské profese nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Království lesních strážců, Astroboy, Among Us, Doraemon nebo též Marvel Rocket. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, traktor, princezna a princ, kočka a auta. Ať si vaše dítě užije obrázek balalajky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů