Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka balalajka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená balalajka k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázky, Balalajka, online, Hudba

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixky, pastelky, propisovací tužky, pastelové tužky a nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku balalajka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s balalajkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixky, pastelky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zvířátka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Lion King, Bugs Bunny, Kamarád Timmy, Furby a IronMan. Je ale velmi problematické je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: loď, princezna, auto, houby nebo také raketa. Věříme, že se vám obrázek balalajky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů