Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka balalajka k tisku, vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná balalajka k vybarvování pro chlapce. Omalovánka balalajka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Hudba, pro děti, domalovánky, k tisku, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, Balalajka, zadarmo, k vytištění, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, propisovací tužky, pastelové tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku balalajka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s balalajkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, olejové pastely nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Zvonilka, Pat a Mat, Hot Wheels případně Avatar. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, kočka, auta, sněhulák nebo též miminko. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou balalajka.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů