Nejlepší


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka balalajka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem balalajka k omalování pro dívky. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, pro děti, vymalovánky, obrázky, dětské obrázky, k vytištění, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s balalajkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, propisovací tužky, tužky nebo voskovky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek balalajka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s balalajkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelky, zvýrazňovače či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, písmena a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Shrek, Stašpytlík, Šmoulové a nebo Brawl stars. Je však těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, princezna, houby, miminko a loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s balalajkou líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů