Nej omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka balalajka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená balalajka k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, ke stažení, obrázek, Hudba, Balalajka, zdarma, online, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, grafitové tužky, tužky případně pastelky. Možností je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek balalajka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s balalajkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, umělecké tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různá zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kniha džunglí, Chuggington, Šmoulové, Království lesních strážců anebo Tarzan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: vláček, auta, dinosauři, drak nebo plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem balalajka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů