Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka balalajka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná balalajka k vybarvování pro puberťáky. Omalovánka balalajka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, Hudba, zdarma, Balalajka, pro děti, k vytištění, online, elektronické omalovánky, obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánka, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, fixky, grafitové tužky případně umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek balalajka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s balalajkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ferda mravenec, Lego friends, Kouzelná beruška a černý kocour nebo pes Pluto. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: loď, miminko, dinosauři, sněhulák nebo též princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku balalajka.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů