Doporučené


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka balalajka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená balalajka k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka balalajka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázek, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k tisku, pro děti, k vytištění, Hudba, Balalajka, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, akrylové barvy, fixky případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku balalajka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s balalajkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, zvířátka a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Bořek stavitel, Gormiti, Angry birds a Anna a Elsa. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: čert, liška, sněhulák, miminko nebo též loď. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka balalajky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů