Nejoblíbenější


Obrázek psa k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka balalajka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná balalajka k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka balalajka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Balalajka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Balalajka - A5            Omalovánka - Balalajka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Balalajka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, Hudba, obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online, k vytištění, obrázek, Balalajka, ke stažení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Balalajka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s balalajkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, fixy, tempery nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Obrázek balalajka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s balalajkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i balalajku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jídla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Zootropolis, Bob a Bobek, Pocahontas, Jak vycvičit draka a nebo Pan Včelka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: hasiči, princezna a princ, astronaut, piráti anebo princezna. Nechť vám omalovánka s balalajkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů