Nej omalovánky


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka budovy k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka králíček na saních k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem králíček na saních k obarvení pro malé caparty. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Králíček na saních, zadarmo, online, pro děti, k vytištění, k tisku, omalovánka, obrázky, omalovánky, ke stažení, Vánoce, obrázek, zdarma, k vytisknutí

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, vodové barvy, akrylové barvy, olejové pastely nebo také tužky. Možností je dnes pro ženy k dispozici široká škála. Omalovánku králíček na saních lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s králíčkem na saních má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, vodové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Gumídci, Rumcajs, Power Rangers a Rexík. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, traktor, Santa Klaus, piráti nebo dinosauři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíčka na saních.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů