Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem králíček na saních k vybarvování pro školáky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, obrázek, k vytištění, k tisku, Vánoce, Králíček na saních, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, zdarma

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s králíčkem na saních je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, propisovací tužky, fixky nebo také tempery. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek králíček na saních lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem na saních má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, zvířátka, zvířata a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jídla případně lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Monster High, Tlapková patrola, Plants vs. Zombies a Furby. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva, princezna, houby anebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíčka na saních.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů