Nejvyhledávanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem králíček na saních k obarvování pro učitelky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, k vytištění, zdarma, obrázek, vymalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, dětské obrázky, ke stažení, Králíček na saních, omalovánky, elektronické omalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, fixky, propisovací tužky případně tužky. Možností je pro kluky k dispozici široká škála. Omalovánku králíček na saních lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s králíčkem na saních má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, různé sporty a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, rostliny nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Šmoulové, Marvel Rocket, panenka Winx, Medvídek Pú a nebo Rio. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, hasiči, vláček anebo plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s králíčkem na saních líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů