Výběr obrázků


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem králíček na saních ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k tisku, Vánoce, ke stažení, obrázek, Králíček na saních, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, online, pro děti, zdarma, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, fixy, vodové barvy anebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Obrázek králíček na saních lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, grafitové tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Spiderman, Blesk McQueen, Bezzubka, Brawl stars a Hot Wheels. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, auto, mašinka, lokomotiva s vagónky a draci. Nechť omalovánka s králíčkem na saních přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů