Top pět


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem králíček na saních k obarvování pro nejmenší děcka. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, zdarma, Vánoce, obrázky, Králíček na saních, online, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázek

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s králíčkem na saních je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, fixy, vodové barvy a uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek králíček na saních lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zvířata, sporty a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy jídel anebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Frozen, Kung Fu Panda, Hello Kitty, Fifi z Květíkova nebo Mimoni. Je ale velmi složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, astronaut a miminko. Ať vám omalovánka králíček na saních přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů