Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem králíček na saních k obarvování pro děti. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Králíček na saních, zdarma, obrázky, k vybarvení, Vánoce, obrázek, pro děti, k vytištění, k tisku

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, pastelky, voskovky, vodové barvy nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek králíček na saních lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy sportů nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Blesk McQueen, Plamínek a čtyřkoláci, Locika, Bezzubka anebo Indiana Jones. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro starší děti které zde máme k uložení jsou: draci, drak, auto, koně a auta. Ať si vaše dítko užije malování králíčka na saních.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů