Top omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíček na saních k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná králíček na saních k vybarvení pro slečny. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: domalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, vymalovánky, pro děti, obrázky, k vytištění, ke stažení, obrázek, k tisku, Králíček na saních, k vybarvení, omalovánka, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, akrylové barvy, zvýrazňovače a nebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Omalovánku králíček na saních lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy automobilů nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Lego, Equestria Girls, Zootropolis nebo také Červená Karkulka. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, plachetnice, auto, mašinka či dinosauři. Ať omalovánka králíček na saních přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů