Nejoblíbenější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná králíček na saních k omalování pro naše milé prcky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, online, k tisku, obrázek, obrázky, ke stažení, Králíček na saních

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, uhly, vodové barvy případně tužky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku králíček na saních lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. křídy, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, různé sporty anebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Požárník Sam, Princezna a žabák, Harry Potter nebo Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: drak, piráti, Popeláři, Santa Klaus nebo také netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíček na saních.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů