Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná králíček na saních k obarvování pro kluky a holky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stažení, Králíček na saních, obrázky, k vybarvení, Vánoce, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s králíčkem na saních je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, fixky, voskové tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku králíček na saních lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, fixy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Blesk McQueen, Doba ledová, Bob a Bobek nebo Stašpytlík. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, princezna, dinosauři, sněhulák nebo též loď. Věříme, že se vám obrázek králíčka na saních bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů