Výběr obrázků


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená králíček na saních k omalování pro větší děti. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, vymalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, dětské obrázky, Králíček na saních, obrázek, zdarma, k tisku, omalovánka, pro děti, k vybarvení, domalovánky, zadarmo

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s králíčkem na saních je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tempery, voskové tužky, pastelky anebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku králíček na saních lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s králíčkem na saních má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. propisovací tužky, tempery nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různá zvířata nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Furby, Trollové, Příběh hraček, Locika a Krtek. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, princezna, princezna a princ, dinosauři a astronaut. Nechť vám omalovánka s králíčkem na saních přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů