Nej obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná králíček na saních ke kreslení pro kluky a holky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zdarma, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, Králíček na saních, Vánoce, k tisku, obrázek, k vytištění, obrázky, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Králíček na saních k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s králíčkem na saních je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, umělecké tužky, fixky a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku králíček na saních lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, propisovací tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, sporty, květiny a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, hudební nástroje případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Spiderman, Rumcajs, Hledá se Nemo, Madagaskar a Sněhurka. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: koně, auta, lokomotiva, psi a piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíčka na saních.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů