Nejoblíbenější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček na saních k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem králíček na saních k obarvení pro tatínky. Vánoční omalovánka s obrázkem králíčka k tisku. Omalovánka králíček na saních je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček na saních - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králíček na saních - A5            Omalovánka - Králíček na saních - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček na saních patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, omalovánky, obrázky, vymalovánky, domalovánky, k tisku, dětské obrázky, ke stáhnutí, Vánoce, k vybarvení, omalovánka, pro děti, online, k vytištění

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Králíček na saních k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s králíčkem na saních je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, voskovky, uhlíky a fixy. Možností je pro holčičky fakt mnoho Omalovánku králíček na saních lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s králíčkem na saních má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i králíčka na saních :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé kytky případně kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Fortnite, Batman, Legenda o Mulan, Stašpytlík a Anime. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, netopýr, slon nebo též miminko. Věříme, že se vám obrázek králíčka na saních bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů