Top obrázky


Obrázek slepice k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Žralok k vybarvení pro děti. Omalovánka Žralok je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, k tisku, k vytištění, zdarma, Žralok, obrázek, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Žralokem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pera, voskové tužky, křídy a voskovky. Možností je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Žralok lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žralokem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač anebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, pera nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Tlapková patrola, Pixel art, Spongebob anebo Indiana Jones. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, loď, auto, raketa případně astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Žraloka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů