Výběr omalovánek


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Žralok k vybarvování pro malé děti. Omalovánka Žralok je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, Zvířata, k vytištění, Žralok, online, k vytisknutí, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskové tužky, uhlíky, vodové barvy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Žralok lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Žralokem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, zvířata, písmena a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, dopravní prostředky a nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Locika, Život brouka, Mickey mouse nebo také Rio. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, princezna a princ, auta a princezna. Nechť omalovánka s Žralokem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů