Nejlepší


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem Žralok k vybarvení pro učitelky. Omalovánka Žralok je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, Žralok, pro děti, zdarma, obrázky, ke stažení, online, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, fixy, křídy anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé k dispozici ohromné množství. Obrázek Žralok lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žralokem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jídla případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Alf, Angelína balerína, Kim Possible nebo také Šmoulové. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, astronaut, Santa Klaus či liška. Ať vám omalovánka Žralok přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů