Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žralok zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Žralok ke kreslení pro slečny. Omalovánka Žralok je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, domalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, k vybarvení, pro děti, Žralok, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, Zvířata, omalovánka, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, temperové barvy, uhlíky, zvýrazňovače nebo voskové tužky. Možností je pro starší děti k dispozici celá škála. Obrázek Žralok lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žralokem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, hudební nástroje a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Scooby Doo, Princezna Leonora, Duhová nevěsta, Hulk a Bambi. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, Santa Klaus, dinosauři, lokomotiva a nebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek Žraloka bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů