Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená Žralok k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka Žralok je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k tisku, online, zdarma, Zvířata, obrázek, Žralok, k vytištění, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tempery, vodové barvy, zvýrazňovače nebo též olejové pastely. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce fakt mnoho Omalovánku Žralok lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Žralokem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání, květiny a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty a nebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Ratatouille, Power Strangers, Pixel art anebo Pocahontas. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, houby, hasiči, astronaut a drak. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Žralok.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů