Nejhledanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Žralok k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená Žralok ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka Žralok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, k tisku, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k vytištění, Žralok, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Žralokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pera, uhly, umělecké tužky a voskovky. Možností je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Žralok lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Žralokem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pera nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, rostliny anebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Rumcajs, Zootropolis, Locika a nebo Anabela: Vánoční přání. Je však velmi těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, liška, houby, plachetnice a draci. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Žraloka bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů