Doporučené


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Žralok k vybarvování pro děti. Omalovánka Žralok je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, Zvířata, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Žralok, ke stažení, zdarma, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Žralok k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, umělecké tužky, tužky, křídy nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Žralok lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Žralokem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, písmena či jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy pes Pluto, Madagaskar, Požárník Sam, Pat a Mat případně princezna Sofie. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: raketa, auta, auta, vláček a kočka. Ať omalovánka Žralok přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů