Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žralok k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Žralok k vybarvování pro školáky. Omalovánka Žralok je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, zdarma, online, obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Žralok, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Žralokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, fixy, akrylové barvy, uhly a tužky. Kreslících potřeb je dnes pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žralok lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Žralokem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pera, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy případně zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lego příběh, Bob a Bobek, Doba ledová, Pinocchio a Tom a Jerry. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: mašinka, auta, piráti, sněhulák či houby. Ať omalovánka Žralok přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů