Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žralok k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená Žralok k obarvení pro nejmenší. Omalovánka Žralok je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, domalovánky, zadarmo, k vybarvení, Zvířata, k vytištění, dětské obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, Žralok, pro děti, vymalovánky, obrázky, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žralok k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žralokem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, umělecké tužky, křídy a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žralok lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žralokem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jídla nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Prasátko peppa, Chuggington, Mimoni případně Království lesních strážců. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, Popeláři, lokomotiva s vagónky, slon nebo též princezna. Ať omalovánka Žralok přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů