Nejvyhledávanější


Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žralok zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Žralok ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka Žralok je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žralok - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žralok - A5            Omalovánka - Žralok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žralok patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, Žralok, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, zdarma, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Žralok k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Žralokem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, pastelky, akrylové barvy anebo grafitové tužky. Možností je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Žralok lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žralokem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči nebo peníze. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, květiny a pochopitelně i Žralok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířátka případně písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Diddl, Locika, Ratatouille, Včelka Mája nebo Princezna a žabák. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, auta, princezna a princ, sněhulák či piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Žralok.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů