Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem dívka s ručníkem k vybarvování pro holky. Omalovánka dívka s ručníkem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, omalovánka, k vybarvení, obrázky, Lidé, online, Dívka s ručníkem, k vytištění, vymalovánky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, uhly, křídy nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky vskutku mnoho. Omalovánku dívka s ručníkem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s dívkou s ručníkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířátka a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lví král, Duhová nevěsta, Dumbo, Anna a Elsa anebo Křemílek a Vochomůrka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, auta, kočka, astronaut nebo též pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dívka s ručníkem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů