Nej omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka dívka s ručníkem zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dívka s ručníkem ke kreslení pro holčičky. Omalovánka dívka s ručníkem je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, Lidé, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, zadarmo, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Dívka s ručníkem, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, uhly, vodové barvy nebo také pastelové tužky. Možností je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku dívka s ručníkem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tempery, propisovací tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Chuggington, Trollové, Na vlásku případně Lego friends. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva, miminko, lokomotiva s vagónky, astronaut nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s dívkou s ručníkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů