Nejoblíbenější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dívka s ručníkem k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená dívka s ručníkem ke kreslení pro tatínky. Omalovánka dívka s ručníkem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, ke stažení, omalovánky, pro děti, k vybarvení, omalovánka, obrázek, vymalovánky, domalovánky, obrázky, Dívka s ručníkem, zadarmo, Lidé

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, voskové tužky, vodové barvy, voskovky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dívka s ručníkem lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dívkou s ručníkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, voskové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Diddl, Budulínek, Mimoni anebo Včelka Mája. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: liška, auto, koně, astronaut nebo též Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dívka s ručníkem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů