Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem dívka s ručníkem k obarvování pro malé caparty. Omalovánka dívka s ručníkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, Lidé, Dívka s ručníkem, zdarma, ke stažení, k vytištění, online, obrázky, k vytisknutí, k tisku, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s dívkou s ručníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, fixky, akrylové barvy případně voskové tužky. Možností je dnes pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dívka s ručníkem lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, fixy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, písmena a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, sporty nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Fortnite, Teletubbies, Adiboo, Medvídek Pú nebo také Plants vs. Zombies. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: hasiči, astronaut, piráti, miminko nebo též auta. Užijte si omalovánku dívky s ručníkem, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů