Nej obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem dívka s ručníkem k obarvení pro malé caparty. Omalovánka dívka s ručníkem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Dívka s ručníkem, k vytištění, zdarma, Lidé, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka s ručníkem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou s ručníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku dívka s ručníkem lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, druhy ptáků a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, květiny anebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Toy Story, Pan Včelka, panenka Winx, Fifi z Květíkova nebo též Pocahontas. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, plachetnice, astronaut, miminko nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky s ručníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů