Top omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem dívka s ručníkem k omalování pro malé caparty. Omalovánka dívka s ručníkem je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Lidé, obrázek, ke stažení, Dívka s ručníkem, zdarma, k tisku, pro děti, online, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, akrylové barvy, fixy či uhlíky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku dívka s ručníkem lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, uhly případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, čísla a nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Batman, Paw patrol, Plants vs. Zombies, Lego a Aladin. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, raketa, princezna a princ, auto nebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dívkou s ručníkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů