Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená dívka s ručníkem k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka dívka s ručníkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k tisku, Lidé, obrázky, pro děti, online, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, Dívka s ručníkem

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dívkou s ručníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, tužky, voskové tužky, vodové barvy a umělecké tužky. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Obrázek dívka s ručníkem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Krtek, Toy Story, princezna Sofie, Hledá se Nemo anebo Včelka Mája. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, pes, drak, čert případně piráti. Ať vám omalovánka dívka s ručníkem přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů