Výběr obrázků


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dívka s ručníkem k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka dívka s ručníkem je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, Dívka s ručníkem, k vytištění, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení, Lidé, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka s ručníkem k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače a pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dívka s ručníkem lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dívkou s ručníkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, voskové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různé kytky nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Rumcajs, pes Pluto, Ninjago a Budulínek. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, plachetnice, čert, drak a princezna. Nechť vám omalovánka s dívkou s ručníkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů