Nej obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem dívka s ručníkem ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka dívka s ručníkem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Dívka s ručníkem, ke stažení, domalovánky, obrázky, zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánky, k vybarvení, online, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka s ručníkem k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, voskovky, akrylové barvy a nebo tempery. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici pestrá škála. Obrázek dívka s ručníkem lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, voskové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, sporty a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy sportů anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Ratatouille, Stašpytlík, My little pony, Kocour Garfield případně Včelka Mája. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, miminko, houby, mašinka nebo auta. Ať omalovánka dívka s ručníkem přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů