Výběr omalovánek


Omalovánka Rakety určená k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem dívka s ručníkem k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka dívka s ručníkem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k tisku, online, ke stažení, zdarma, k vytištění, pro děti, Dívka s ručníkem, k vytisknutí, obrázky, Lidé, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka s ručníkem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s dívkou s ručníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, akrylové barvy, vodové barvy a nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dívka s ručníkem lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou s ručníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, zvýrazňovače případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lego příběh, Hledá se Nemo, Bob a Bobek, Pat a Mat a Krtek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, plachetnice, houby, koně anebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dívka s ručníkem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů