Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dívka s ručníkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená dívka s ručníkem k omalování pro holky i kluky. Omalovánka dívka s ručníkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka s ručníkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka s ručníkem - A5            Omalovánka - Dívka s ručníkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka s ručníkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Dívka s ručníkem, k tisku, k vytištění, ke stažení, Lidé, k vybarvení, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka s ručníkem k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dívkou s ručníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, olejové pastely, fixky, uhly nebo také propisovací tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek dívka s ručníkem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dívkou s ručníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, olejové pastely nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dívku s ručníkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy jídel anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy pes Pluto, Zootropolis, Budulínek, Ratatouille případně Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, draci, vláček, princezna či lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku dívky s ručníkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů