Doporučené


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Šnek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená Šnek k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Šnek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šnek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Šnek - A5            Omalovánka - Šnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šnek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Zvířata, k tisku, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Šnek, k vytisknutí, online, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Šnek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Šneku je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, uhly, grafitové tužky anebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Šnek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Šneku má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhlíky, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Šneka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Pan Včelka, Požárník Sam, Brawl stars a nebo Astroboy. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: traktor, kočka, auto, mašinka nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Šnek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů