Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šnek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Šnek ke kreslení pro slečny. Omalovánka Šnek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šnek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Šnek - A5            Omalovánka - Šnek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šnek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, Šnek, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, zadarmo, vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Šnek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Šneku je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, uhly, pera nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Šnek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šneku má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i Šneka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé sporty případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Šmoulové, Pinocchio, Teletubbies nebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, lokomotiva, draci a nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Šnek.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů