Nejoblíbenější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chobotnice zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná chobotnice ke kreslení pro puberťáky. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, ke stažení, k vytištění, Zvířata, k vybarvení, zadarmo, zdarma, vymalovánky, obrázky, domalovánky, pro děti, omalovánka, online

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s chobotnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, tempery, pastelové tužky, voskové tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro předškoláky fakt mnoho Omalovánku chobotnice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chobotnicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, kytky anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lion King, Popelka, Zootropolis, Avatar nebo Princezna a žabák. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, dinosauři, kočka, traktor či raketa. Nechť vám omalovánka s chobotnicí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů