Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chobotnice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem chobotnice k vybarvení pro nejmenší děti. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení, ke stažení, zdarma, online, domalovánky, zadarmo, obrázky, omalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chobotnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, vodové barvy, pastelové tužky nebo tempery. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek chobotnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chobotnicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, křídy a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, písmenka případně rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Sněhurka, Furby, Duhová nevěsta nebo také Zvonilka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, slon, draci, netopýr či princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chobotnice.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů