Výběr omalovánek


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná chobotnice ke kreslení pro dospělé. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázky, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, Chobotnice, k tisku, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chobotnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, akrylové barvy, křídy, zvýrazňovače anebo pera. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku chobotnice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s chobotnicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tužky, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, rostliny a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, květiny nebo také sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Harry Potter, Madagaskar, Prasátko peppa, Flintstoneovi nebo též Elena z Avaloru. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tu máme k uložení jsou: auto, hasiči, drak, piráti a sněhulák. Užijte si omalovánku chobotnice, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů