Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná chobotnice k obarvování pro ratolesti. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, pro děti, online, Zvířata, obrázky, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Chobotnice, k vytištění, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s chobotnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, temperové barvy, tempery případně vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek chobotnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s chobotnicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskové tužky, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Locika, Superman, Power Strangers, Ferda mravenec a nebo Princezna a žabák. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stažení jsou: vláček, mašinka, sněhulák, psi nebo princezna a princ. Užijte si omalovánku chobotnice, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů