Nejvyhledávanější


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chobotnice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná chobotnice ke kreslení pro chlapečky. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánky, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, Chobotnice, dětské obrázky, zdarma, zadarmo, omalovánka, ke stáhnutí, k vytištění, Zvířata, obrázky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chobotnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixky, voskové tužky, temperové barvy případně umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší opravdu mnoho. Omalovánku chobotnice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s chobotnicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, fixky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, zvířata a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, sporty či kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Máša a medvěd, Doraemon, Hannah Montana a Hot Wheels. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: piráti, houby, dinosauři, auta a draci. Ať omalovánka chobotnice přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů