Top pět


Omalovánka s vánočním stromem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná chobotnice k omalování pro kluky i holky. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytisknutí, online, Chobotnice, ke stažení, Zvířata, obrázky, k tisku, obrázek, k vytištění, k vybarvení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s chobotnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, akrylové barvy, křídy či uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek chobotnice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s chobotnicí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pera, propisovací tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, zvířátka a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Pat a Mat, My little pony, Spiderman anebo Peter Pan. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, traktor, sněhulák, auta a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chobotnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů