Top pět


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem chobotnice k obarvování pro děti. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Chobotnice, obrázky, pro děti, k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázek

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chobotnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, uhly, tužky nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek chobotnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s chobotnicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskovky, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata či zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Ferda mravenec, Peter Pan, Adiboo nebo také Hello Kitty. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, psi, traktor, Popeláři případně sněhulák. Nechť vám omalovánka s chobotnicí přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů