Nejvyhledávanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnice k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem chobotnice k obarvení pro malé ratolesti. Chobotnice je zvláštní mořský tvor. Je prý ale velmi inteligentní. Chobotnice může být dlouhá od několika centimetrů až po mnoho metrů. Omalovánka chobotnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnice - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnice - A5            Omalovánka - Chobotnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnice patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vybarvení, k tisku, ke stažení, online, obrázek, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, Chobotnice

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Chobotnice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s chobotnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, křídy, vodové barvy a tempery. Možností je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Obrázek chobotnice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s chobotnicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i chobotnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, květiny a druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, IronMan, Medvídek Pú, Mickey mouse anebo Spiderman. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: princezna, koně, netopýr, drak či draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s chobotnicí.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů