Top obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem létající rybka k obarvování pro malé caparty. Omalovánka létající rybka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, Zvířata, obrázky, Létající rybka, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky, propisovací tužky a nebo pastelky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek létající rybka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s létající rybkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například vodové barvy, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Shrek, Harry Potter, Bob a Bobek, Asterix a Obelix a Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: slon, vláček, auta, astronaut a houby. Ať si vaše dítě užije obrázek létající rybky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů