Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající rybka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná létající rybka k omalování pro chlapečky. Omalovánka létající rybka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánka, zadarmo, k vytištění, pro děti, online, ke stažení, domalovánky, zdarma, obrázky, Létající rybka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s létající rybkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, olejové pastely, umělecké tužky nebo též tempery. Pomůcek na malování je pro starší děti vskutku mnoho. Obrázek létající rybka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s létající rybkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pera, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivá zvířata, různé kytky a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zvířata či písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lego příběh, Flintstoneovi, Bambi, Among Us a nebo Lví král. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: kočka, princezna, princezna a princ, auta a sněhulák. Nechť vám omalovánka s létající rybkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů