Top obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem létající rybka ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka létající rybka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Létající rybka, Zvířata, k tisku, online, pro děti, ke stažení, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, pera, umělecké tužky, akrylové barvy anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Obrázek létající rybka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s létající rybkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, pera či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, různé sporty a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Křemílek a Vochomůrka, Lion King, Paw patrol a Harry Potter. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: traktor, auto, auta, netopýr a Popeláři. Ať omalovánka létající rybka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů