Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka létající rybka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem létající rybka ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka létající rybka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, obrázky, Létající rybka, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, online, zadarmo, obrázek, omalovánky, ke stažení, pro děti, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Létající rybka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, propisovací tužky, fixky, uhly či olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro kluky vskutku mnoho. Omalovánku létající rybka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s létající rybkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, propisovací tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, kytky a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hello Kitty, Trollové, Angelína balerína, Sněhurka a Stašpytlík. Je však velmi náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, liška, Popeláři, dinosauři nebo také čert. Ať omalovánka létající rybka přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů