Doporučené


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná létající rybka k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka létající rybka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, zadarmo, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k tisku, dětské obrázky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky, pera nebo také tempery. Výtvarných potřeb je pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku létající rybka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s létající rybkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, zvýrazňovače a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Spongebob, Pinocchio, Pan Včelka, Ferda mravenec případně Minecraft. Je však náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, hasiči, loď anebo piráti. Ať vám omalovánka létající rybka přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů