Nejvyhledávanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná létající rybka k omalování pro ženy. Omalovánka létající rybka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, online, k tisku, ke stažení, obrázek, Létající rybka, k vybarvení, k vytištění, pro děti, Zvířata, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, tužky, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek létající rybka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s létající rybkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu či dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. křídy, tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání anebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Grinch, Ferda mravenec, Lion King, Avengers či Furby. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, čert, mašinka, draci nebo též traktor. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka létající rybky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů