Výběr obrázků


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek psa k tisku

Omalovánka létající rybka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem létající rybka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka létající rybka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Létající rybka - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Létající rybka - A5            Omalovánka - Létající rybka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Létající rybka patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytištění, ke stažení, Létající rybka, Zvířata, obrázek, zdarma, k vytisknutí, obrázky, online, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Létající rybka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s létající rybkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, tužky, tempery nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek létající rybka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s létající rybkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixy či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i létající rybku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků anebo zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ratatouille, princezna Sofie, panenka Winx, Avengers a Scooby Doo. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: drak, netopýr, princezna a princ, draci nebo též piráti. Nechť vám omalovánka s létající rybkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů