Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená oživlé vajíčko k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka oživlé vajíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Oživlé vajíčko, obrázky, Pohádky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázek, online, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, uhly, voskové tužky případně olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku oživlé vajíčko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s oživlým vajíčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, tempery a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, čísla nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Brawl stars, Mimoni, Medvídek Pú, Angelína balerína nebo také Roblox. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: princezna, netopýr, lokomotiva s vagónky, miminko či koně. Ať omalovánka oživlé vajíčko přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů