Doporučujeme


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka oživlé vajíčko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem oživlé vajíčko k obarvení pro větší děti. Omalovánka oživlé vajíčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, elektronické omalovánky, Oživlé vajíčko, omalovánky, k vytisknutí, pro děti, zdarma, zadarmo, k vybarvení, k vytištění, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s oživlým vajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, temperové barvy, křídy a nebo vodové barvy. Možností je dnes pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku oživlé vajíčko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s oživlým vajíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, propisovací tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Equestria Girls, Kniha džunglí, Blesk McQueen, Tarzan nebo též Flintstoneovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, loď, kočka, netopýr či traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku oživlého vajíčka.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů