Top pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem oživlé vajíčko ke kreslení pro ženy. Omalovánka oživlé vajíčko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, k tisku, obrázky, Oživlé vajíčko, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, akrylové barvy, propisovací tužky, uhly nebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku oživlé vajíčko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, akrylové barvy a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, zvířátka a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Among Us, Máša a medvěd, Brawl stars případně Krteček. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, loď, hasiči, plachetnice nebo též princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s oživlým vajíčkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů