Doporučujeme


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oživlé vajíčko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná oživlé vajíčko k obarvování pro dívky. Omalovánka oživlé vajíčko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, obrázek, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, k tisku, ke stažení, online, domalovánky, Oživlé vajíčko, Pohádky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s oživlým vajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pastelky, tempery nebo také uhlíky. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek oživlé vajíčko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s oživlým vajíčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, temperové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, zvířata a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Hledá se Nemo, Budulínek, Avatar a Minecraft. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, loď, auta, raketa případně princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku oživlé vajíčko.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů