Nejlepší


Omalovánka králíka k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem oživlé vajíčko ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka oživlé vajíčko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Pohádky, online, Oživlé vajíčko, zdarma, ke stažení, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, olejové pastely, zvýrazňovače a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek oživlé vajíčko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s oživlým vajíčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, fixy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, kytky, druhy sportů a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel a nebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Tom a Jerry, Mickey mouse, Hello Kitty nebo také Tarzan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, auta, slon, Popeláři nebo auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku oživlé vajíčko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů