Výběr obrázků


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem oživlé vajíčko k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka oživlé vajíčko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, k tisku, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, Oživlé vajíčko, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, grafitové tužky, fixky případně uhly. Možností je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku oživlé vajíčko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s oživlým vajíčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba křídy, olejové pastely a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Equestria Girls, Spiderman, Rumcajs nebo také Pat a Mat. Je však problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: princezna, auta, vláček, lokomotiva a draci. Ať vám omalovánka oživlé vajíčko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů