Nejhledanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem oživlé vajíčko k vybarvení pro starší děti. Omalovánka oživlé vajíčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vybarvení, k vytištění, online, k vytisknutí, Oživlé vajíčko, pro děti, Pohádky, ke stažení, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s oživlým vajíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, křídy, pera, pastelové tužky nebo též fixy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku oživlé vajíčko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s oživlým vajíčkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, křídy nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Lví hlídka, Bugs Bunny, Lego příběh a Chuggington. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, piráti, mašinka, auto anebo pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s oživlým vajíčkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů