Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka oživlé vajíčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná oživlé vajíčko k vybarvování pro školáky. Omalovánka oživlé vajíčko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Oživlé vajíčko - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Oživlé vajíčko - A5            Omalovánka - Oživlé vajíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Oživlé vajíčko patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: dětské obrázky, Oživlé vajíčko, obrázek, domalovánky, online, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, zdarma, omalovánky, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Oživlé vajíčko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s oživlým vajíčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhly, křídy, uhlíky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku oživlé vajíčko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s oživlým vajíčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i oživlé vajíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy automobilů nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Bob a Bobek, Fortnite, Ninjago či Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stažení jsou: psi, princezna, miminko, auta anebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou oživlé vajíčko.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů