Nejoblíbenější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka rytíř k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená rytíř k vybarvování pro děti. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, zdarma, k vytištění, online, obrázky, k vytisknutí, zadarmo, domalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Rytíř k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s rytířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixy, tempery, tužky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku rytíř lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rytířem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, fixy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jídla a květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Boule a Bill, Kamarád Timmy, Včelka Mája, Duhová nevěsta a nebo Indiana Jones. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, Popeláři, plachetnice či draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou rytíř.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů