Doporučené


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná rytíř k obarvování pro holky i kluky. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, obrázek, k tisku, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, Lidé, k vybarvení, Rytíř, k vytištění, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Rytíř k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s rytířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, vodové barvy, pastelky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Obrázek rytíř lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rytířem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pera, temperové barvy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, různé sporty a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Frozen, IronMan, Brawl stars, Simpsonovi anebo Asterix a Obelix. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, slon, vláček, traktor a houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku rytíř.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů