Nejlepší


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem rytíř k vybarvování pro školáky. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázky, zdarma, Rytíř, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, Lidé

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Rytíř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s rytířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky, voskové tužky a nebo zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Obrázek rytíř lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s rytířem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pastelky, grafitové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí anebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Aladin, Shrek, Avengers, My little pony a Avatar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: piráti, auta, sněhulák, loď a mašinka. Věříme, že se vám obrázek rytíře bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů