Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem rytíř k obarvení pro děti. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázek, online, pro děti, k tisku, Lidé, obrázky, k vytisknutí, Rytíř

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Rytíř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s rytířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, grafitové tužky, tempery, umělecké tužky případně pera. Možností je pro naše milé prcky vskutku mnoho. Omalovánku rytíř lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s rytířem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, grafitové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, čísla, květiny a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Frozen, Ledové království, Želvy Ninja, Tlapková patrola a Zvonilka. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, auto, Popeláři, sněhulák a psi. Užijte si omalovánku rytíře, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů