Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem rytíř k obarvování pro malá děcka. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, k tisku, online, obrázek, Lidé, pro děti, Rytíř, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Rytíř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s rytířem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, umělecké tužky, olejové pastely, pera a temperové barvy. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku rytíř lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s rytířem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskovky, umělecké tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Kuře Calimero, Teletubbies, Ninjago anebo Indiana Jones. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, astronaut, auta, koně a nebo raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rytíře.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů