Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka rytíř k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem rytíř k obarvení pro holky. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, ke stáhnutí, k vybarvení, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, omalovánky, omalovánka, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, zdarma, domalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Rytíř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s rytířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, tempery, akrylové barvy případně křídy. Možností je dnes pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rytíř lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rytířem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego, Fifi z Květíkova, Avatar, Grinch a Kamarád Timmy. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: auto, lokomotiva, sněhulák, koně anebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rytíře.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů