Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka rytíř k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem rytíř k omalování pro školáky. Rytíř, středověký bojovník, příslušník šlechty, jede na koni a mává mečem. Omalovánka rytíř je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rytíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rytíř - A5            Omalovánka - Rytíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rytíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Lidé, Rytíř, zdarma, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Rytíř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s rytířem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, fixky, voskovky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku rytíř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s rytířem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například umělecké tužky, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i rytíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, písmenka či kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hot Wheels, Včelka Mája, Avatar, Bezzubka a Chuggington. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: auto, princezna, traktor, hasiči nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou rytíř.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů