Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem hrnec ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka hrnec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Hrnec, obrázky, Ostatní, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrnec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hrncem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, fixy, zvýrazňovače anebo křídy. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku hrnec lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hrncem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, grafitové tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Požárník Sam, Bugs Bunny, Mašinka Tomáš či Bořek stavitel. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, netopýr, princezna a princ, traktor nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hrncem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů