Nejvyhledávanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem hrnec k vybarvení pro děti. Omalovánka hrnec je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, online, k vybarvení, pro děti, Hrnec, obrázek, zdarma, k tisku, Ostatní, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrnec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s hrncem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, voskovky, tempery případně fixky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek hrnec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hrncem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, vodové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, rostliny či květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Monster High, Prasátko peppa, Jak vycvičit draka, Lví hlídka a Život brouka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, slon, astronaut, lokomotiva s vagónky nebo též princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování hrnce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů