Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem hrnec k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka hrnec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Ostatní, zdarma, ke stažení, obrázek, obrázky, Hrnec, pro děti, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrnec k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s hrncem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, voskové tužky, grafitové tužky a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici vskutku hodně. Obrázek hrnec lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hrncem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, lidské profese a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Království lesních strážců, Spiderman, Hannah Montana, Toy Story anebo Teletubbies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, čert, traktor, slon nebo také auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku hrnce.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů