Top obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem hrnec k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka hrnec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, pro děti, online, Hrnec, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrnec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hrncem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, fixy, propisovací tužky nebo též olejové pastely. Možností je dnes pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku hrnec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hrncem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, vodové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy ptáků či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ninjago, Bob a Bobek, Hello Kitty, Harry Potter a Littlest Pet Shop. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, slon, hasiči nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrnec.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů