Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka hrnec k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem hrnec k obarvování pro děti. Omalovánka hrnec je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, zadarmo, k vybarvení, online, obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, ke stažení, Hrnec, pro děti, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hrnec k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hrncem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, olejové pastely, uhlíky a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku hrnec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hrncem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, fixky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Trollové, Doba ledová, Včelka Mája a Červená Karkulka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, traktor, dinosauři, houby či draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hrncem líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů