Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka hrnec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná hrnec k omalování pro předškolní děti. Omalovánka hrnec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k tisku, zadarmo, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, Ostatní, ke stáhnutí, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, omalovánky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrnec k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hrncem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, propisovací tužky, uhlíky a tempery. Možností je dnes pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku hrnec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s hrncem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. akrylové barvy, pastelky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, jídla, kytky a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, čísla a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Příběh hraček, Mimoni, Asterix a Obelix, Pan Včelka anebo Kim Possible. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, auta, kočka, auto případně plachetnice. Užijte si omalovánku hrnce, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů