Nej šest


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hrnec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem hrnec k obarvení pro holčičky. Omalovánka hrnec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrnec - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hrnec - A5            Omalovánka - Hrnec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrnec patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, k vytištění, omalovánka, zdarma, omalovánky, k vybarvení, domalovánky, Ostatní, obrázky, ke stažení, k tisku, vymalovánky, online, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hrnec k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hrncem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, křídy, uhlíky nebo též olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky fakt mnoho Omalovánku hrnec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hrncem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i hrnec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lego, Frozen, Hledá se Nemo, Mario a Fifi z Květíkova. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, draci, koně, vláček anebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hrncem.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů