Nejoblíbenější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jednorožci k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Jednorožci k vybarvení pro maminky. Omalovánka Jednorožci je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jednorožci - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednorožci - A5            Omalovánka - Jednorožci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožci patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, Jednorožci, vymalovánky, omalovánky, zdarma, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti, elektronické omalovánky, dětské obrázky, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Jednorožci k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Jednorožci je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, tempery, fixy a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Jednorožci lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Jednorožci má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i Jednorožci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy princezna Sofie, Včelka Mája, Pixel art, Tlapková patrola nebo také Among Us. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: Popeláři, raketa, pes, liška anebo vláček. Užijte si omalovánku Jednorožci, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů