Nej obrázky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka jednorožci k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Jednorožci ke kreslení pro dívky. Omalovánka Jednorožci je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Jednorožci - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jednorožci - A5            Omalovánka - Jednorožci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožci patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, Pohádky, k vytisknutí, zadarmo, Jednorožci, zdarma, dětské obrázky, k vytištění, pro děti, omalovánka, k vybarvení, obrázek, obrázky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jednorožci k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Jednorožci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, akrylové barvy, tempery anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Jednorožci lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Jednorožci má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskovky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Jednorožci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, sporty či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Bambi, Království lesních strážců, Toy Story případně Zhu Zhu Pets. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, slon, vláček, piráti a netopýr. Nechť vám omalovánka s Jednorožci přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů