Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednorožci k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Jednorožci k omalování pro chlapečky. Omalovánka Jednorožci je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožci - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Jednorožci - A5            Omalovánka - Jednorožci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožci patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, obrázek, zdarma, k vybarvení, omalovánky, Jednorožci, ke stáhnutí, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jednorožci k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Jednorožci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, olejové pastely, fixky či propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek Jednorožci lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Jednorožci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tempery, fixy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i Jednorožci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Teletubbies, Kráska a zvíře, Flintstoneovi, Bugs Bunny a Myška Minie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: draci, princezna, astronaut, Santa Klaus a nebo liška. Věříme, že se vám obrázek Jednorožci bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů