Top pět


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka jednorožci k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Jednorožci k omalování pro puberťáky. Omalovánka Jednorožci je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožci - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednorožci - A5            Omalovánka - Jednorožci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožci patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, zdarma, pro děti, online, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Pohádky, k vytištění, obrázek, Jednorožci

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jednorožci k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Jednorožci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, voskovky, akrylové barvy a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek Jednorožci lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Jednorožci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Jednorožci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy sportů nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Červená Karkulka, Kačer Donald, Zvonilka, Budulínek případně Alf. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, vláček, psi, princezna a princ a slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Jednorožci.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů