Nej omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jednorožci k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Jednorožci k obarvování pro prcky. Omalovánka Jednorožci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožci - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Jednorožci - A5            Omalovánka - Jednorožci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožci patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: dětské obrázky, k vybarvení, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, pro děti, obrázky, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, Pohádky, omalovánky, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Jednorožci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Jednorožci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, pastelové tužky, olejové pastely případně voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici celá škála. Obrázek Jednorožci lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Jednorožci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, voskové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, čísla a pochopitelně i Jednorožci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků anebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pat a Mat, pes Pluto, Hello Kitty, Plants vs. Zombies a Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, mašinka, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky či dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Jednorožci.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů