Top obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 9 k vybarvování pro chlapce i dívky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti, 2. kniha královská 9, obrázek, k vybarvení, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, akrylové barvy, křídy, tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek 2. kniha královská 9 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 9 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, akrylové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Peter Pan, Asterix a Obelix, Gormiti, Lego příběh nebo také Locika. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, drak, princezna, auta a netopýr. Ať omalovánka 2. kniha královská 9 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů