Top omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná 2. kniha královská 9 k obarvení pro děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, k tisku, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, 2. kniha královská 9, k vytištění, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, zvýrazňovače, pastelky či voskovky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 9 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhly, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin případně písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Jak vycvičit draka, panenka Winx, Avengers a Duhová nevěsta. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, dinosauři, traktor, miminko a hasiči. Ať si vaše dítě užije obrázek 2. kniha královská 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů