Nejlepší


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná 2. kniha královská 9 k obarvování pro kluky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, ke stažení, Bible a křesťanství, online, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, domalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s 2. kniha královská 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, uhly, uhlíky a nebo fixky. Možností je pro holky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 9 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, vodové barvy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, čísla nebo také druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Peter Pan, Fifi z Květíkova, Rio anebo Minecraft. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, sněhulák, Santa Klaus, raketa a kočka. Ať si vaše dítko užije malování 2. kniha královská 9.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů