Nejstahovanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná 2. kniha královská 9 k obarvení pro nejmenší děcka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: 2. kniha královská 9, zdarma, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, online, obrázky, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, olejové pastely, uhlíky, propisovací tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 9 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, olejové pastely či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Blesk McQueen, Plants vs. Zombies, Kung Fu Panda nebo též Tom a Jerry. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, plachetnice, drak, kočka nebo také psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů