Nej obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem 2. kniha královská 9 ke kreslení pro ženy. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, online, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, k tisku, k vytisknutí, 2. kniha královská 9, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, vodové barvy, voskové tužky případně temperové barvy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s 2. kniha královská 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, uhly nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy jídel či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Flintstoneovi, Ratatouille, Elena z Avaloru, Bugs Bunny nebo také Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, lokomotiva, vláček, princezna a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů