Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem 2. kniha královská 9 k obarvení pro malé ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Bible a křesťanství, pro děti, k tisku, k vytištění, ke stažení, 2. kniha královská 9

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, uhly, tempery, voskové tužky nebo fixy. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 9 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixky, uhly nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí anebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Aladin, Mimoni, Bratz panenky, Jak vycvičit draka či Spiderman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: piráti, Santa Klaus, traktor, astronaut a lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku 2. kniha královská 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů