Doporučené


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 9 k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem 2. kniha královská 9 ke kreslení pro malá děcka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, dětské obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, zadarmo, online, zdarma, k vytištění, 2. kniha královská 9, domalovánky, omalovánka, omalovánky, Bible a křesťanství

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, akrylové barvy, voskovky nebo též pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek 2. kniha královská 9 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 9 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Spongebob, Locika, Indiana Jones, Krteček a Superman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, traktor, sněhulák, auto či plachetnice. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 9, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů