Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná 2. kniha královská 9 ke kreslení pro holčičky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 9 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, ke stažení, online, obrázek, pro děti, vymalovánky, omalovánky, 2. kniha královská 9, zadarmo, domalovánky, ke stáhnutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek 2. kniha královská 9 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, uhlíky, tužky, křídy či temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 9 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 9 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhly, uhlíky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i 2. kniha královská 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, lidské profese případně kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Angry birds, Království lesních strážců, Harry Potter, Avengers a Zhu Zhu Pets. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, vláček, lokomotiva s vagónky, kočka anebo raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 9.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů